Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zegar odmierza godziny głupstwa,
ale mądrości nie mierzą zegary.

Czas

znak cytatu Jeśli boisz się przyszłości, to martwisz się o teraźniejszość w chwili obecnej.


Czas

znak cytatu Twój czas jest ograniczony. Nie
marnuj go na życie cudzym życiem.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to cenny skarb, którego nie wolno marnować. Kiedy go stracisz, nigdy już go nie odzyskasz. Z każdą chwilą, która mija, umieramy troszkę.

Czas

znak cytatu Czas nie jest z gumy. Każdy, wcześniej czy później, będzie wąchał kwiatki od spodu.

Czas

znak cytatu Ocknij się! Zacznij żyć dławiąc się szczęściem. Bądź niepokorny, przemądrzały, uparty czy niekonsekwentny ale zawsze autentyczny. Naucz się krzyczeć, walczyć i być na przekór wszystkiemu. Nie licz na przypadkowe szczęście, nie odkładaj uśmiechu na później. Wstawaj po każdej porażce i zaczynaj na nowo. Nie odpuszczaj, bądź asertywny. Idź własną ścieżką, kolekcjonuj osobiste marzenia. Ryzykuj. Napisz bestseller, puszczaj papierkowe łódki albo zdobądź Mont Everest pod warunkiem, że zrobisz to z miłości. Nie powstrzymuj emocji, tylko się nimi delektuj. Tocz boje i nie daj mu odejść. To najlepszy czas, bo skąd pewność, że jutro nadejdzie?"

— N. Belcik

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływająca woda której dotknąłeś jest już daleko, a nadchodząca woda nie jest jeszcze tutaj.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie możemy zmienić kierunku wiatru, ale zawsze możemy dostosować żagle, aby osiągnąć miejsce swojego przeznaczenia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwukrotnie, bo płynąca woda, którą dotknąłeś, już przepłynęła i nigdy nie powróci. Ciesz się każdym momentem życia.

Czas

znak cytatu Czas – najlepszy sędzia.

Czas

Zobacz więcej