Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Każde słowo jest jak niepotrzebna
plama na ciszy i nicości.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Proszę nie przeszkadzać, czekam na piątek.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najbardziej nieocenionym z zasobów ludzkości, najrzadszym ze skarbów, dlatego warto wykorzystywać go mądrze, warto kochać, cenić co dnia i uczyć się na błędach.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest nieskończony jak droga w nieskończoność. Co byśmy nie robili, czy to zły czy dobry uczynek, czas to zapamięta. Czas jest jak lustro, odbija nawet najmniejsze nasze ruchy.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie liczy się czas, który przeżyłeś, ale ten, który zapamiętałeś. To są twoje życia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest rzeką, która niesie wszystko, co znamy, i na końcu, gdy najmniej się go spodziewamy, zabrać nas też może

Czas

znak cytatu Nie ma czasu – tak krótkie jest życie – na sprzeczki, przeprosiny, zawiść, wyjaśnienia. Jest tylko czas na kochanie, i to w tej chwili, że się tak wyrażę.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszą walutą życia. Można go wykorzystać, ale nie można go zatrzymać. Można go stracić, ale nie można go pobrać. O jego wartości decydujesz ty sam, wybierając, jak go wykorzystasz.

Czas

znak cytatu Jeśli zdecydujesz się kiedykolwiek odejść od kogoś, nie zapomnij o tym, aby się z nim pożegnać. I bez względu na to co łączyło Cię z tym człowiekiem, nie uciekaj bez słowa. Nikt z nas nie zasługuje na takie zakończenie. Gdy emocje już opadną, miej odwagę spojrzeć prawdzie w oczy nim odejdziesz na zawsze.

Czas

znak cytatu Są ludzie, przy których wszystkie zegarki chodzą nam zbyt szybko i każda noc jest za krótka na sen.

Czas

Zobacz więcej