Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, której nie można dotknąć dwa razy tego samego miejsca, więc ciesz się każdą chwilą życia.

Czas

znak cytatu Czas to najcenniejszy zasób, którego nie możemy odzyskać. Gdy go stracisz, nigdy go nie odzyskasz. Dlatego tak ważne jest, aby go doceniać i wykorzystywać najbardziej efektywnie, jak to tylko możliwe.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to rzecz najbardziej cenna, jaką można stracić. Bo można go tylko stracić. Raz wykorzystany, już nigdy nie wróci.

Czas

znak cytatu Czas jest tym jedynym lekarzem, który goi rany duszy. Przez niego, odkrywamy prawdziwe znaczenie: cierpliwości, wytrwałości i nadziei.

Czas

znak cytatu Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna. Zaczynaj tam, gdzie jesteś i korzystaj z okazji. Gdy zaczynamy z niewielkim środkiem, wszystko, co nie jesteśmy w stanie zrobić, stanie się łatwe do wykonania.

Czas

znak cytatu Przez większość czasu milcz, mów tylko, kiedy musisz, a i wtedy krótko.

Czas

znak cytatu Trzeba pamiętać, że żyłam przeszłością, a to zabiera człowiekowi zbyt dużo czasu.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest bezlitosny. Czas to najważniejsze co mamy. Ludzie zrozumieją to dopiero wtedy, gdy czasu już nie będzie. I tak to jest zawsze.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, której nie możemy stąpać dwa razy w to samo miejsce, więc cieszmy się każdą chwilą, którą z nim spędzamy. Pamiętajmy, że nie możemy go zatrzymać ani zwolnić, stąd każda sekunda jest cenna i niepowtarzalna.

Czas

znak cytatu Tak łatwo zapominamy, że wszystko może się zatrzymać w jednej chwili.

Czas

Zobacz więcej