Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszym zasobem, jakim dysponuje człowiek. Każda minuta, która przemija, jest straconą okazją. Czas jest czymś, czego nie możemy odzyskać, dlatego tak ważne jest, aby go dobrze wykorzystać.

Czas

znak cytatu Widzicie tych ludzi za mną? Pędzą do pracy nie zwracając uwagi na nikogo. Czasem jesteśmy tak zagonieni, że zapominamy cieszyć się pięknem życia. A warto jest podnieść oczy i wyjąć słuchawki z uszu! Zauważmy ludzi obok, może ktoś będzie chciał nas pozdrowić, przytulić się... Zapytajcie kogoś, czy przypadkiem nie potrzebuje pomocy. Wiecie kilka lat temu miałem depresję. Nikomu o tym nie mówiłem.
Sam musiałem podjąć wysiłek, by zawalczyć o swoje szczęście. Teraz wiem, że każdy dzień jest cenny! Być może nie będzie jutra, trzeba więc zacząć żyć już dziś.

Czas

znak cytatu Nie czekaj. Czas nigdy nie będzie idealny. Zaczynajc gdzie jesteś, korzystaj z tego, co masz, rób, co możesz!

Czas

znak cytatu Cokolwiek robimy, to zawsze będziemy zmierzać do przyszłości. Nawet jeśli wspominamy przeszłość, to robimy to z myślą o teraźniejszości i przyszłości. Czas nie jest nam obojętny, nie możemy mu być obojętni my.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszym składnikiem życia. Człowiek, który nie zrozumie tego, nigdy nie rozumie niczego.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Często mówimy, że czas leci, rozmyślając o przemijaniu. Ale czy kiedykolwiek zatrzymałem się, aby pomyśleć o tym, ile godzin, minut i sekund otrzymuję do życia każdego dnia? Chwile, które są mi dane, to nieodzowna część mojego istnienia, bez której nie mógłbym istnieć.

Czas

znak cytatu Niczego nie zdobywa się na zawsze

Czas

znak cytatu Możesz być z kimś przez dwa lata i nie poczuć nic szczególnego. Możesz być z kimś przez dwa miesiące i poczuć wszystko. Czas to nie miernik.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to nie to, co zegarek pokazuje. Czas to to, co dzieje się w nas, i co my sami czynimy. Przyszłość jest tajemnicą. Przyszłość zależy od tego, co robimy w teraźniejszości.

Czas

znak cytatu Świat istnieje tylko dzięki temu, że za późno się cofać.

Czas

Zobacz więcej