Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie marnuj czasu, bo to jest materiał, z którego zbudowane jest życie.

Czas

znak cytatu Czas nie jest z gumy. Każdy, wcześniej czy później, będzie wąchał kwiatki od spodu.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wśród wielkości rzeczy, które są wokoło nas, istnienie Nicości dzierży pierwsze miejsce, a władza jej obejmuje rzeczy, które nie mają bytu,
a jej istota tkwi w czasie, między przeszłością i przyszłością, i nie posiada zgoła teraźniejszości.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ płynie, a po niej przepłynęła już inna woda. Ciesz się każdą chwilą swojego życia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Często mówimy, że czas leci, rozmyślając o przemijaniu. Ale czy kiedykolwiek zatrzymałem się, aby pomyśleć o tym, ile godzin, minut i sekund otrzymuję do życia każdego dnia? Chwile, które są mi dane, to nieodzowna część mojego istnienia, bez której nie mógłbym istnieć.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, której nie można dotknąć dwa razy tego samego miejsca, bo woda, którą dotknąłeś, idzie dalej i zastępuje ją inna woda. Tak samo minuty, które mijały, nie powracają nigdy.

Czas

znak cytatu Czas ucieka wieczność czeka..

Czas

znak cytatu Odważnym los sprzyja.

Czas

znak cytatu Czas jest rzeką, którą płyniemy. Rzeka jest czasem, który nas nosi. Ta rzeka jest rzeką istnienia. To co zdarza się w niej, to jest rzeczywistość. Życie jest rzeką i każdy człowiek jest tym, co wynurza się z rzeki, stąd człowiek jest różny w każdym kolejnym momencie. Rzeka zawsze płynie.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najbardziej nieocenionym z zasobów ludzkości, najrzadszym ze skarbów, dlatego warto wykorzystywać go mądrze, warto kochać, cenić co dnia i uczyć się na błędach.

Czas

Zobacz więcej