Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu I już wiem, że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego, co nas niszczy, co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać szanse w innych miejscach. Otwierać siebie z klucza. Przed kolejnymi sercami. Czasem po to, żeby dostać po mordzie. A czasem po to, by zaznać raju na ziemi.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie marnuj czasu, bo to materiał, z którego zrobione jest życie. Lecz nie zapominaj, że nie możemy odzyskać straconego czasu. Czas jest jak rzeka. Nie możemy dotknąć tych samych wód dwukrotnie. Ponieważ woda, której dotknęliśmy, przepływa już dalej i nigdy nie powróci. Czas przepływa niewzruszenie, jak rzeka.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, którą nie możesz dotknąć dwa razy, bo płynąca woda, której dotknąłeś, przepłynęła już daleko.

Czas

znak cytatu Czas jest jak rzeka, która niesie dołe płomienie pamięci, ale pozostawia suche liście, które zapominamy, porzucając je na brzegach historycznej bezpamięci.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to rzecz najcenniejsza dla życia; to jedyna rzecz, której nie można naprawić.

Czas

znak cytatu Nie będę kłamać. Cieszę się, że ten rok dobiega końca.

Czas

znak cytatu Nie sztuką jest umrzeć, ale przeżyć. Czas, który każdy dostaje na życie, jest tak samo długi, tylko go inaczej wykorzystujemy. Każda chwila jest bezcenna, jeśli znamy jej wartość.

Czas

znak cytatu A może po prostu nic? Pustka? Sen bez snu? Ciemność?

Czas

znak cytatu To nie czasu nam brakuje, tylko skupienia.

Czas

znak cytatu Czasami musimy przestać analizować przeszłość,
przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać
się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować
rozumem co chce czuć serce. czasem musimy po prostu
powiedzieć sobie “niech się dzieje co chce” i iść dalej.

Czas

Zobacz więcej