Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas nie jest rzeczą, którą zrozumieć można na pierwszy rzut oka. Jest jak rzeka - nieustannie płynie, a my możemy tylko zanurzyć się w jej nurt i pozwolić sobie dryfować.

Czas

znak cytatu Czas to pieniądz – Bzdura! Czas jest bezcenny.

Czas

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływająca woda, której dotknąłeś, pójdzie już dalej. Ciesz się każdą chwilą życia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to jedyny sprawiedliwy sędzia. Wszystko co najlepsze potrzebuje czasu. Więc nie śpiesz, pamiętaj, że nawet natura nie spieszy się, a wszystko się dzieje.

Czas

znak cytatu Jeśli boisz się przyszłości, to martwisz się o teraźniejszość w chwili obecnej.


Czas

znak cytatu Czas i zdrowie to dwa cenne skarby, których nie rozpoznajemy i nie doceniamy dopóki się nie wyczerpią.

Czas

znak cytatu Wszystko porusza się, biegnie, różni się, nic nie zatrzymuje Czasu. Jak rakieta, jak strzała z łuku celuje w nieznane. Wołać za nim bez słów: wróć, choć wiesz, że nie wróci.

Czas

znak cytatu Czas jest jak rzeka, nie możemy dotknąć tych samych wód dwa razy, ponieważ płynący strumień, który przemknął, już nigdy nie wróci. Ciesz się każdym momentem.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ przepływała woda, której dotknąłeś, nigdy nie powróci. Ciesz się każdą chwilą w swoim życiu.

Czas

znak cytatu Zagraj to jeszcze raz, Sam. Zagraj: Jak mija czas.

Czas

Zobacz więcej