Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu I już wiem, że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego, co nas niszczy, co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać szanse w innych miejscach. Otwierać siebie z klucza. Przed kolejnymi sercami. Czasem po to, żeby dostać po mordzie. A czasem po to, by zaznać raju na ziemi.

Czas

znak cytatu Czas leczy rany, prawda? -Chyba tak, tylko trzeba dać mu szansę.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszą rzeczą, jaką możemy posiąść, ale zbyt często o tym zapominamy. Przemija, nieubłaganie, a my, zamiast go doceniać, często go marnujemy na rzeczy nieistotne.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, która porusza się w jednym kierunku. Nie możemy się do niej wrócić, dlatego każda chwila jest niezwykle cenna. Korzystaj z niej mądrze, by nie mieć później żadnych żalów.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, w której nie możemy stanąć dwa razy. Ciesz się każdą chwilą, której doświadczasz, bo raz przeminąłych, nigdy już nie przywrócisz.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to jedyny sprawiedliwy sędzia. Wszystko co najlepsze potrzebuje czasu. Więc nie śpiesz, pamiętaj, że nawet natura nie spieszy się, a wszystko się dzieje.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wysłuchajcie, jeśli mogę was poprowadzić przez świat. Wszyscy jesteśmy pasożytami czasu, wszytko od nas spada, rodząc strach i nadzieję. I trzeba też powiedzieć bardzo dokładnie, że niewielu z nas potrafi wykorzystać to co otrzymał.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie mamy wystarczająco dużo czasu na zrozumienie, jak cenny jest czas. Zbyt zajęci jesteśmy pośpiechem, by zauważyć jak szybko mija.

Czas

znak cytatu Rak czasu zżera nas po kawałku.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest tym, co najbardziej cenne. To surowiec, którego wszyscy otrzymujemy w jednakowej ilości. Nie możemy go kupić, nie możemy go odzyskać. Oddajemy go na różne sposoby, często nie zauważając, jak cenny jest każdy przemijający moment.

Czas

Zobacz więcej