Nigdy nikogo nie proś, aby został w Twoim życiu, jeśli on tego nie chce. Nie zmusisz nikogo do miłości, a sama możesz wiele stracić…

Nie proś, żeby został w Twoim życiu…

Nigdy nikogo nie proś, aby został w Twoim życiu, jeśli on tego nie chce… Choć może to być niezwykle trudne i łamać Ci serce, pozwól mu odejść.

Nie uzależniaj swojego szczęścia, samopoczucia i własnej wartości od innych. Czasem trzeba się uwolnić od takiej relacji i pozwolić komuś iść swoją drogą. Pamiętaj, że nie zmusisz nikogo do miłości, a sama możesz wiele stracić, jeśli będziesz próbować.

Nigdy nie żebraj o uczucia

Pamiętaj, że nie warto żebrać o czyjeś uczucia. Prawdziwa miłość przychodzi naturalnie i nikogo nie trzeba do niej zmuszać. W udanym i szczęśliwym związku każdy z partnerów chce od siebie dawać jak najwięcej. Nie trzeba tego od niego żądać, ponieważ robi to własnej woli.

Jeśli jesteś w związku, w którym zaczynasz zauważać coraz więcej alarmowych sygnałów, warto się zatrzymać i pomyśleć, czy ta relacja jest dla Ciebie dobra. Jeśli widzisz, że Twój partner nie poświęca Ci czasu uwagi, zainteresowania albo wykorzystuje Cię i manipuluje Tobą dla własnych celów, zakończ ten związek.

Pozwól mu odejść

Najważniejszą osobą jesteś Ty i nie powinnaś uzależniać się od innych osób. Postaw się na pierwszym miejscu. Zasługujesz na to, by być kochana i szczęśliwa. Masz prawo do stworzenia zdrowej i udanej relacji.

Nie poświęcaj się dla innych, jeśli ktoś Cię nie szanuje, przekracza Twoje granice lub krzywdzi, powiedz „dość” i po prostu odejdź.

Uwolnij się od ludzi, którzy mają na Ciebie zły wpływ. Toksyczne relacje zagrażają Twojemu szczęściu, poczuciu własnej wartości oraz godności.

Gdy czujesz, że uczucie w Waszym związku jest jednostronne, a partnerowi nie zależy i nie kocha Cię, tak jak Ty jego… po prostu pozwól mu odejść.

Pamiętaj o najważniejszym, nigdy nikogo nie proś, aby został w Twoim życiu, jeśli on sam tego nie chce.

 

 

Udostępnij:

M A


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img