Oni żyją najdłużej. Te znaki zodiaku cechuje długowieczność

Zwykle czytając horoskop dowiadujemy się, co cechuje dane znaki zodiaku. Okazuje się, że osoby urodzone pod niektórymi znakami zodiaku to prawdziwi szczęściarze także z innego powodu. Zobaczcie, które znaki zodiaku zwykle żyją najdłużej.

Te znaki zodiaku żyją najdłużej

Statystyki mówią jasno, które znaki zodiaku żyją najdłużej. To osoby najmniej chorowite, które dbają o zdrowie, racjonalnie się odżywiając i unikając używek.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożce to osoby niezależne, wolne i żądne przygód. W ciągu ich dnia nie ma miejsca na nudę. Uwielbiają aktywność fizyczną i wciąż szukają nowych wrażeń. Uznawane są za jedne z najbardziej konserwatywnych znaków zodiaku. Gdy coś sobie postanowią, zwykle darzą do celu. Podobnie jest z ich zdrowiem. Bardzo o siebie dbają i często odwiedzają lekarzy.

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Zodiakalne Lwy to bardzo silne osoby, które uwielbiają być władcze i dominujące. Posiadają niespożytą energią życiową, dlatego często uprawia sporty - nawet te ekstremalne. Gdy Lew zachoruje, szybko dochodzi do siebie. Nie lubi, gdy inni się nad nim użalają

Byk (21 kwietnia - 21 maja)

Byki w przeciwieństwie do swoich poprzedników nie przepadają za aktywnością fizyczną, ale nie unikają ćwiczeń. Wybierają jednak takie, w których nie się męczą. Spacer, trucht, jazda na rowerze czy orbitrek to ich ulubione aktynowości. Unikają stresu i lubią, gdy w ich życiu panuje spokój i opanowanie, dlatego nie nadwyrężają swojego zdrowia.

Które znaki zodiaku żyją najkrócej?

Bedąć w temacie długości życia warto dodać, które znaki zodiaku żyją najkrócej.

Raki (21 czerwca - 20 lipca) - zodiakalne raki należą do osób słabych fizycznie i najbardziej chorowitych. Nie dbają o siebie i rzadko przejmują się swoim zdrowiem, gdyż ważniejsze są dla nich uniesienia miłosne.

Ryby (19 luty - 20 marca) – uwielbiają się przejmować, dlaczego stres towarzyszy im niemal codziennie. Niestety mają skłonność do spożywania używek.

Udostępnij: