Nie żyje 22-letni raper! Okoliczności śmierci szokują…!

Nie żyje wschodząca gwiazda amerykańskiego rapu. MoneySingn Suede zmarł w więziennej celi. Okoliczności śmierci szokują!

Kim był MoneySign Suede?

Jaime Brugada Valdez, czyli MoneySign Suede wychował się w meksykańsko-amerykańskiej rodzinie. Wielokrotnie raper podkreślał ogromną więź ze swoim rodzeństwem.

Raper swoją karierę rozpoczął jako 18-latek. Zasłynął dzięki singlowi „Back to the Bag”, który stał się ogromnym hitem i zaskoczył krytyków muzycznych. We wrześniu ubiegłego roku ukazał się album rapera pt „Parkside Baby”, który okazał się jego ostatnią płytą. Muzyk trafił do więzienia, został skazany za posiadanie broni w Los Angeles i hrabstwie Riverside. Podczas odsiadywania swojego 32-miesięcznego wyroku MoneySign Suede stracił życie.

Nie żyje 22-letni amerykański raper!

Jak donoszą amerykańskie media, raper został znaleziony martwy ok godziny 22:00. Artysta został zamordowany najprawdopodobniej przez swojego współwięźnia. MoneySign Suede został zasztyletowany pod prysznicem. Znaleziono jego ciało z obrażeniem szyi.

W oświadczeniu urzędnicy CDCR powiedzieli, że raper został znaleziony nieprzytomny tuż przed godziną 22.00 po tym, jak oficerowie stwierdzili, że nie było go w celi podczas rutynowego liczenia więźniów. Urzędnicy powiedzieli, że został znaleziony "z obrażeniami wskazującymi na zabójstwo" – czytamy na portalu TMZ.

Aktualnie sprawę bada prokuratura, a informacje o tym zdarzeniu zostały podane w znikomych ilościach.

 

Po śmierci 22-latka głos zabrała jego rodzina. Na Instagramie muzyka pojawiłsię wpis jednego z członków jego rodziny:

 "Dziękujemy za kondolencje. Nasza rodzina nie założyła gofundme, nie dajcie się nabrać na żadne oszustwa, dziękujemy!"

Zdjęcie Nie żyje 22-letni raper! Okoliczności śmierci szokują…! #1

Swój ogromny żal wyrażają także jego fani, którzy nie mogą pogodzić się ze śmiercią swojego idola:

 "Młody, regionalny bohater uosabiający nadzieje i aspiracje tych, którzy nie zostali zauważeni. Zginął w więzieniu o wiele za wcześnie. Przerażające" – piszą miłośnicy muzyki rapera.

Udostępnij: