Nie żyje znana aktorka. 35-latka odeszła kilka miesięcy po narodzinach córki

Smutne wieści pojawiły się w zagranicznych mediach. Odeszła Maddy Anholt, która miała swój własny program w BBC oraz zagrała w kilku znanych produkcjach. Przyczyny i okoliczności śmierci 35-latki rozrywają serce. Jak się okazuje, Anholt walczyła z rzadkim rakiem mózgu. Niestety, ale przegrała tę nierówną walkę zaledwie kilka miesięcy po tym, jak została mamą.

Maddy Anholt walczyła z rzadką chorobą

13 września zmarła Maddy Anholt, która była aktorką, prowadziła podcasty, a także działała społecznie. Odeszła w wieku zaledwie 35 lat. Jak podaje Deadline, o śmierci kobiety poinformowali jej najbliżsi.

Maddy zmagała się z bardzo rzadkim i agresywnym rakiem mózgu.

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Maddy Anholt, naszej ukochanej córki, siostry, bliźniaczki, przyjaciółki, żony i matki, która opuściła ten świat w środę 13 września w wieku 35 lat - napisała rodzina Maddy.

W oświadczeniu poinformowano także o przebiegu choroby i walce. Jak czytamy, o chorobie Maddy dowiedziała się tuż po narodzinach córki. Anholt przeszła przez ten czas operację i ciężkie leczenie, jednak nie zamierzała się poddawać.

Być może wiecie, że wkrótce po urodzeniu w zeszłym roku swojej niesamowitej córki Opal u Maddy zdiagnozowano rzadką i agresywną postać raka mózgu. Przeszła operację i leczenie ze zdumiewającym wdziękiem i odwagą, na każdym kroku towarzyszyła jej rodzina i jej oddany mąż Ben - dodała rodzina Maddy.

Jak również możemy się dowiedzieć, ostatnie dni przed śmiercią 35-latka spędziła w domu otoczona opieką swoich bliskich. W oświadczeniu rodzina podziękowała także przyjaciołom oraz lekarzom i pielęgniarkom, dzięki którym Maddy czuła się zaopiekowana w walce z chorobą.

Dodajmy, że wiadomość o śmierci Maddy Anholt pojawiła się także w sieci na stronie, na której zbierano pieniądze na jej dalsze leczenie.

Kariera Maddy Anholt

Maddy swoją karierę aktorską rozpoczęła od serialu „Sunny D”, który powstał w 2016 roku. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak: „Mariah Carey in Mariah: The Diva, the Demons, the Drama", serialu „Jerk", programie rozrywkowym „The Emily Atack Show", a także krótkometrażowej produkcji „Kelly".

Anholt pracowała także w rozgłośniach radiowych m.in. w radio No Smoke oraz BBC. Od lat wspierała także organizację Women’s Aid, która działała na rzecz kobiet. Natomiast w 2015 roku napisała książkę, która stała się bestsellerem i pomagała kobietom odejść od partnerów psychopatów.35-latka po raz ostatni kontaktowała się z obserwatorami swojego profilu w mediach społecznościowych w czerwcu 2023 roku. Wówczas poinformowała, że pracuje nad nową książką.

Cieszę się, że ta książka zostanie opublikowana w przyszłym roku - napisała wówczas na Instagramie.

Udostępnij: