Jennifer Aniston pokazała ostatniego sms-a od Perry`ego!

Jennifer Aniston jedna z gwiazd „Przyjaciół” w mediach społecznościowych pożegnała Matthew Perry`ego. Opublikowała wzruszający wpis, w którym pokazała ostatniego sms-a od przyjaciela…

  Matthew Perry zmarł 28 października

  Informacja o niespodziewanej śmierci Matthew Perry'ego wstrząsnęła całym światem. Gwiazdora opłakuje rodzina, bliscy i miliony fanów. Przypomnijmy, że Matthew Perry, aktor znany z roli Chandlera Binga w kultowym serialu “Przyjaciele”, zmarł 28 października w wieku 54 lat. Według medialnych relacji został odnaleziony w swoim domu w Los Angeles w wannie z hydromasażem. Policyjne źródła, wskazują, że na miejscu zdarzenia nie znaleziono żadnych narkotyków, ani śladów przestępstwa.

  „Przyjaciele” żegnają Matthew Perry`ego

  Pogrzeb Matthew Perry'ego odbył się 3 listopada na terenie Forest Lawn Memorial Park w Los Angeles, znanym cmentarzu, który leży w bliskim sąsiedztwie słynnego Wzgórza Hollywood.

  Na ostatnim pożegnaniu aktora zgromadzili się jego najbliżsi, a także przyjaciele i współpracownicy z planu serialu. Wśród obecnych na ceremonii znaleźli się Jennifer Aniston, Courtney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc i Lisa Kudrow.

  Członkowie obsady kilka dni później pożegnali aktora w mediach społecznościowych. Jako pierwszy post dodał serialowy Joey, czyli Matt LeBlanc. Później wpis dodali Courtney Cox grająca Monicę i David Schwimmer, wcielający się w postać Rossa. Jennifer Aniston, serialowa Rachel również nie zapomniała o swoim przyjacielu…

  Jennifer Aniston żegna Matthew Perry`ego!

  Jennifer Aniston jedna z gwiazd „Przyjaciół” w mediach społecznościowych we wzruszający sposób pożegnała Matthew:

  „Pożegnanie z naszym Matty'm było szaloną falą emocji, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia doświadcza straty. Utrata życia lub utrata miłości. Będąc w stanie naprawdę SIEDZIEĆ w tym smutku, możesz poczuć chwile radości i wdzięczności za to, że kochałeś kogoś tak głęboko. I kochaliśmy go głęboko. Był taką częścią naszego DNA. Zawsze było nas 6. To była wybrana rodzina, która na zawsze zmieniła bieg tego, kim byliśmy i jaka miała być nasza ścieżka”.

  Aniston pokazała ostatniego sms-a od przyjaciela

  Aniston pokazała ostatniego sms-a od Matthew Perry`ego:

  "Matty WIEDZIAŁ, że uwielbia rozśmieszać ludzi. Jak sam powiedział, jeśli nie usłyszał "śmiechu", myślał, że umrze. Od tego dosłownie zależało jego życie. I właśnie to mu się udało. Rozśmieszył nas wszystkich. I śmiej się mocno. Przez ostatnie kilka tygodni przesyłaliśmy sobie nawzajem nasze SMS-y. Śmiech i płacz, a potem znowu śmiech. Zachowam je na zawsze. Znalazłam jedną wiadomość, którą pewnego dnia wysłał mi nie wiadomo skąd. To mówi wszystko" – dodała aktorka.

   

  "Matty, bardzo cię kocham i wiem, że jesteś teraz całkowicie spokojny i wolny od bólu. Rozmawiam z tobą codziennie… czasami prawie słyszę, jak mówisz: "Czy mogłabyś BYĆ bardziej szalona?"- napisała Aniston. 

   

  Udostępnij: