Eva Minge ostro zareagowała po śmierci Gabriela Seweryna: "Gdyby nie ten film nikt..."

W mediach nie milknie temat nagłej śmierci Gabriela Seweryna. Po tym, jak w sieci znalazł się film, który nagrywał krótko przed śmiercią 56-latek, wielu internautów krytycznie skomentowało to, co miało miejsce. Eva Minge postanowiła publicznie skomentować śmierć znanego z "Królowych życia" mężczyzny i przy okazji podzieliła się własną refleksją.

Śmierć Gabriela Seweryna wciąż wzbudza wiele pytań bez odpowiedzi. Były uczestnik popularnego reality-show "Królowe życia" zmarł nagle w wieku 56 lat w głogowskim szpitalu. Jak informowała rzeczniczka, śmierć pacjenta nastąpiła w wyniku zatrzymania krążenia.

Niedługo po tym, jak media zelektryzowała wiadomość o śmierci Gabriela, do sieci wyciekło nagranie, na którym widać rozemocjonowanego byłego uczestnika reality-show, który krzyczał, że nie udzielono mu pomocy. Seweryn miał skarżyć się na bóle w klatce piersiowej, dlatego wezwał karetkę. Gdy ratownicy pojawili się na miejscu, nie przetransportowali jednak mężczyzny do szpitala, sugerując, aby wezwał kartkę. Jak później tłumaczył rzecznik szpitala w Legnicy, zarówno Gabriel Seweryn, jak i osoby z nimi przebywające miały przejawiać agresję. Jak tłumaczono, nie było żadnej odmowy przyjęcia, gdyż zespół chciał udzielić pomocy, jednak z uwagi na agresję i wynikające z tego zagrożenie, nie podjęto czynności.

Eva Minge komentuje śmierć Gabriela Seweryna

Wiele osob znanych z polskiego show-biznesu odniosło się do śmierci Gabriela Seweryna. Do osób tych dołączyła właśnie znana projektantka mody - Eva Minge, która zdecydowanie wypowiedziała się na temat tragicznej śmierci byłego uczestnika reality-show "Królowe życia".

Zobacz także: Szpital wydał oświadczenie ws śmierci Gabriela Seweryna

Minge w swoim wpisie na Instagramie zwróciła uwagę na kontrowersje wokół filmiku, który nagrał Seweryn swoim telefonem krótko przed śmiercią. Jak podkreśliła, bez tego filmu prawda nigdy nie wyszła by na jaw.

Poza epizodycznym spotkaniem lata temu nie znałam człowieka. Tragiczne zakończenie jego życia i dramatyczne prześmiewcze komentarze w sieci, że nagrywał film i był on ważniejszy w takiej chwili od ratowania życia są przerażające. Gdyby nie ten film, nikt by się nie dowiedział prawdy - zaczęła Eva Minge.

Śmierć Gabriela Seweryna nadal budzi wiele pytań, zwłaszcza po ujawnieniu wstrząsającego nagrania. W ocenie Minge brak jest uzasadnienia dla postawy pracowników pogotowia, którzy pozostawali w oddali, czekając na interwencję policji.

Nie ma żadnego wytłumaczenia dla zachowania pracowników pogotowia, które stało w oddali i czekało na policję. Mężczyzna ten nie tańczył z nożem a prawdopodobnie miał atak paniki spowodowany ciężkim bólem 7

Projektantka wyznała, że zdecydowała się na zamieszczenie postu, gdyż jej doświadczenia ze służbą zdrowia były podobne.

Zabieram głos, bo moj syn dwa lata temu także taksówką dotarł do szpitala po odmowie przyjazdu pogotowia i zaleceniu wzięcia aspiryny . W konsekwencji po wielogodzinnej operacji udało się lekarzom uratować mu życie, które było poważnie zagrożone. Dopóki na studia medyczne będą egzaminy w postaci testów czy podliczania punktów z matury i brak edukacji w kierunku pracy z pacjentem a nie z oderwaną od niego chorobą będziemy mieli więcej podobnych przypadków . Przed drugą wojną światową kandydat na studia medyczne musiał terminować rok w szpitalu i sprawdzano go czy nada się do tej profesji

Eva Minge zwróciła uwagę na ogólną znieczulicę i brak empatii wśród społeczeństwa. Projektantka odniosła się także do pojawiających się w sieci komentarzach internautów, o rzekomym problemie z narkotykami u Gabirela Seweryna.

Mamy kulawy system, mamy chore, bezduszne społeczeństwo, które reaguje entuzjastycznie na memy w internecie a nie zauważa umierającego na ulicy człowieka. Bezdomny, to menel, chory to pijany lub naćpany a taki osobnik ,to śmieć . Nikomu do głowy nie przyjdzie, że za tymi ludźmi kryją się przeważnie ludzkie tragedie. Narkomania, alkoholizm, to ciężkie trudne do leczenia choroby. Nie zawsze branie tych substancji jest spowodowane chęcią odlotowej zabawy. Często jest to konsekwencja walki ze stanami lękowymi, depresjami, nerwicami i innymi problemami natury psychicznej …bólem duszy. Pisze o tym, bo w komentarzach na temat śmierci tego człowieka i ten aspekt prześmiewczo się pojawia . A na koniec najgorsze jest to jak łatwo i lekko oceniamy cudze życie nie mając najmniejszego pojęcia jak ono wyglądało . Mechanizacja naszych emocji jest faktem. Boimy się sztucznej inteligencji a nasza własna jest wystarczająco przerażająca .

Zdjęcie Eva Minge ostro zareagowała po śmierci Gabriela Seweryna: "Gdyby nie ten film nikt..." #1

Udostępnij: