Nie żyje znana dziennikarka TVP!

Media obiegła smutna wiadomość o tragicznej śmierci cenionej dziennikarki! Agata Szostkowska-Stanisławska, która przez ponad trzydzieści lat pracowała dla Telewizji Polskiej, w tym także nad programem "Pytanie na śniadanie", odeszła w wieku 58 lat.

Z ostatniej chwili! Nie żyje znana dziennikarka TVP!

Tragiczne wieści! Agata Szostkowska-Stanisławska, która przez ponad trzydzieści lat pracowała dla Telewizji Polskiej, niespodziewanie zmarła. Wiadomość o jej śmierci przekazał jej syn na Facebooku 1 kwietnia, informując, że Agata zmarła dzień wcześniej.

Wczoraj miałem ogromny smutek ostatni raz pożegnać moją kochaną mamę. Zawsze najpierw myślała o innych, a dopiero potem o sobie. Przez 26 lat mojego życia stawiała mnie zawsze na pierwszym miejscu. Nigdy nie mógłbym prosić o bardziej kochającą i oddaną mamę. Informacje dot. pogrzebu będą udostępnione w najbliższych dniach- poinformował syn dziennikarki na profilu na Facebooku.

Jej syn dodał, że informacje dotyczące pogrzebu zostaną przekazane w najbliższych dniach.

Agata Szostkowska-Stanisławska przez 30 lat była związana z dziennikarstwem!


Przez ponad trzy dekady Agata Szostkowska-Stanisławska aktywnie działała w świecie Telewizji Polskiej. Jako wydawczyni miała udział w różnorodnych programach, takich jak relacje z festiwali muzycznych w Opolu i Sopocie, wieczory wyborcze oraz popularne programy jak „Popołudnie z Jedynką” czy „Halo Polonia”.

W ciągu wielu lat zaangażowania pracowała nad realizacją takich formatów jak „Kawa czy herbata?” i „Pytanie na śniadanie”, mając również swoją odpowiedzialność za promocję. Od jesieni 2018 do początku 2020 roku związana była z kanałem Polsat Rodzina, gdzie współtworzyła poranny program „Mamma Mia”.

ZOBACZ TAKŻE: "Źle o sobie przez to myślałem". Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu.

Później, od grudnia 2021 roku, rozpoczęła współpracę z TVP World, angażując się w programy takie jak „World Today” i „Business Arena”. Choć od dekady nie była już stałym pracownikiem Telewizji Polskiej, kontynuowała swoją działalność, między innymi współpracując z polsko-holenderskim portalem Communications-Unlimited oraz pisząc książki, takie jak „W drodze po szczęście. Zapiski z podróży” oraz „Stan Miłości. Poradnik dla przygotowujących się do podróży na Hawaje”.

Zdjęcie Nie żyje znana dziennikarka TVP! #1

Udostępnij: