Nora Roberts to jedna z najbardziej popularnych pisarek na  świecie, pisząca pod pseudonimami "J.D. Robb", czy też "Sarah Hardesty" i "Jill March". Obliczono, że w każdej minucie na całym świecie sprzedawanych jest 27 książek tej autorki. Nie dziwi więc fakt, że w filmografii można spotkać ekranizacje jej powieści. Oto najlepsze z nich.

Błękitny dym

Opowiada historię Catarriny, która związała się z pracą w policji w Baltimore. Jest detektywem, którego specjalizacja to podpalenia, gdyż intrygują ją motywy działania podpalaczy. Catarrina nie ma jednak szczęścia w życiu prywatnym. Gdy zaczyna spotykać się z Bo Goodnight'em, ktoś wydzwania do niej z pogróżkami. Zaczyna się walka na śmierć i życie.

Zdjęcie Najlepsze ekranizacje książek Nory Roberts #1

Triumf pamięci

Cilla McGowan pasjonuje się odrestaurowywaniem starych domów. Aby odnaleźć spokój, wyjeżdża do Wirginii, by w Shenandoah Valley uchronić od ruiny pewną posiadłość. Okazuje się w posiadłości tej, 30 lat temu zmarła znana aktorka Janet Hardy - babcia bohaterki. Cilla na miejscu poznaje atrakcyjnego sąsiada, który zapewni jej bezpieczeństwo.

Zdjęcie Najlepsze ekranizacje książek Nory Roberts #2

Niebo Montany

Film opowiada historią trzech przyrodnich sióstr - Willi, Tess i Lily, które muszą przez rok mieszkać na ranczo, by otrzymać spadek po zmarłym ojcu.

Zdjęcie Najlepsze ekranizacje książek Nory Roberts #3

Noc na bagnach Luizjany

Declan Fitzpatrick, uznany prawnik, zupełnie niespodziewanie porzuca intratną posadę, by zamieszkać w opuszczonym dworze Manet Hall., o którym mówi się, że jest nawiedzony. Declan wkrótce po przeprowadzce słyszy głosy i widzi dziwne rzeczy. Bohater wraz z atrakcyjną Leną Simone oraz jej babką Odette, odkrywają szokujący sekret, który przetrwał w ukryciu ponad 100 lat.

Zdjęcie Najlepsze ekranizacje książek Nory Roberts #4

W samo południe

Porucznik Phoebe McNamara, będąca policyjnym negocjatorem, dzieli swoje życie między pracą, a wychowaniem córki i opieką nad cierpiącą na agorafobię matki. Podczas jednej z akcji poznaje atrakcyjnego Duncana Swifta, który stara się ją zdobyć. Bohaterka nie jest w stanie długo opierać się jego urokowi.

+
Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img