Robin Williams był znanym komikiem, aktorem i laureatem Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. Odejście legendy Hollywood w 2014 roku wstrząsnęło całym światem. Przemyślenia Robina Williamsa są szalenie wartościowe i zmuszają do refleksji. Z okazji 70. rocznicy urodzin przedstawiamy zestawienie 8 najtrafniejszych myśli Robina Williamsa.

1.

Mamy wiele do nauczenia i zawsze znajdziemy interesujące rzeczy. Nawet błędy mogą być cudowne.

2. 

Dzisiaj się nie powtórzy. Przeżywaj intensywnie każdą chwilę.

 3.

Być swoim własnym nauczycielem. Taka rzecz byłaby lepsza niż cała magia i skarby świata.

4. 

Jeśli nie starasz się przełamywać barier, pewnego dnia to one skutecznie przyprą cię do muru.

5.

Cieszę się, że wciąż żyję. Po operacji serca człowieka nachodzą różne myśli. Jestem wdzięczny, że mogę oddychać normalnie. Codziennie dziękuję też za moją rodzinę i przyjaciół, za ich wsparcie w tych najtrudniejszych momentach. Czuję się, jakbym dzięki operacji dostał drugą szansę, więc bezustannie za nią dziękuję i staram się to wykorzystać jak najlepiej.

6.


Wystarczy tylko się uśmiechać, by ukryć zranioną duszę, i nikt nawet nie zauważy, że cierpisz.

7.

Myślę, że najsmutniejsi ludzie zawsze próbują z całych sił uszczęśliwiać innych. Wszystko dlatego że wiedzą, jak to jest czuć się kompletnie bezwartościowym, i nie chcą, by inni tak się czuli.

8.

Kiedyś myślałem, że najgorszą rzeczą w życiu jest być samemu. To nieprawda. Najgorszą rzeczą w życiu jest być z ludźmi, którzy sprawiają, że czujesz się samotny.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img