Lato zaczyna się znakomicie dla kinomaniaków! Netflix, HBO Max i Disney+ przygotowały mnóstwo nowości, które prezentują się świetnie! Sprawdź, jakie filmy warto obejrzeć w długie, letnie wieczory.

Najlepsze filmy na letnie wieczory

„Pajęcza głowa”

To nowy thriller science fiction, który obejrzymy na Netflixie. Oparty na dystopijnym opowiadaniu „Ucieczka z Spiderhead” autorstwa George'a Saundersa. W filmie wystąpili Chris Hemsworth, Miles Teller i Jurnee Smollett.

W przyszłości skazańcy mają wybór pomiędzy więzieniem, a placówką naukową. Tam w zamian za skrócenie wyroku, przyjmują eksperymentalne leki, które oddziałują na ich emocje.

„Centauro”

Na Netflixie dostępny jest Centauro- hiszpańskie kino akcji. Motocyklista wyścigowy zostaje kurierem narkotykowym, żeby spłacić dług matki swojego syna wobec kartelu. Przez to ryzykuje swoje szanse na zawodową karierę i naraża życie.

„Ojciec panny młodej”

To nowa komedia, którą obejrzymy na HBO Max. Gdy Sofia przyjeżdża do Miami z wizytą i przedstawia rodzicom swojego nowego narzeczonego Adana, wywołuje tym niemałe zaskoczenie. Szczególnie, gdy informuje ich o planach na szybki ślub i dalszym wspólnym życiu w Meksyku. Te niespodziewanie wieści powstrzymują Billy’ego i Ingrid przed ujawnieniem decyzji o ich własnych planach i… rozwodzie.

„Nie oddychaj 2”

Film jest kontynuacją „Nie oddychaj” z 2016 roku. Kilka lat po ataku na dom, ślepiec Norman wiedzie spokojne życie. Do czasu aż dopadają go grzechy przeszłości. Pojawia się grupa porywaczy, którzy zabierają wychowywaną przez niego dziewczynę, zmuszając bohatera do opuszczenia swojej bezpiecznej przystani. Film dostępny jest w serwisie HBO Max.

„Cruella”

To komedia kryminalna o początkach jednej z najbardziej znanych i genialnych postaci Disneya, Cruelli de Mon. W rolę główną wcieliła się znakomita Emma Stone. Ten wywrotowy i przebojowy film spodoba się widzom w każdym wieku.

„Nasze magiczne Encanto”

Kolumbijska rodzina Madrigal, mieszka w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach. Wszyscy jej członkowie, poza małą dziewczynką, obdarzeni są magicznymi zdolnościami. Mirabel pozbawiona jest tego nadprzyrodzonego daru. W pewnym momencie nad rodziną zbierają się czarne chmury, a dziewczynka odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba, może być ostatnią nadzieją na ratunek. Animacja dostępna jest na platformie Disney+.

Udostępnij:


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img