Andrzej Piaseczny zaśpiewał piosenkę do filmu o Ani Przybylskiej. Teledysk rozczula...

W sieci pojawił się nowy singiel Andrzeja „Piaska” Piasecznego, promujący film o Annie Przybylskiej. Posłuchaj piosenki „Ania” i obejrzyj teledysk, w którym znajdują się niepublikowane dotąd zdjęcia i nagrania aktorki.

Andrzej Piaseczny nagrał piosenkę do filmu o Przybylskiej

Andrzej „Piasek” Piaseczny, piosenkarz znany z takich hitów jak „Imię deszczu”, czy „Chodź, przytul, przebacz”, nagrał nowy singiel! To piosenka pt. „Ania”, promująca film o aktorce Annie Przybylskiej.

Piasek i Ania byli przyjaciółmi nie tylko na ekranie. Choć ich znajomość rozpoczęła się na planie serialu TVP „Złotopolscy”, gdzie Przybylska wcieliła się w sympatyczną policjantkę, Marylkę, to w prywatnym życiu także byli sobie bliscy.

„Ania” – posłuchaj piosenki Andrzeja Piasecznego

Piosenka stworzona przez Andrzeja Piasecznego jest hołdem dla aktorki, która w 2014 roku przegrała walkę z rakiem trzustki. Do wyjątkowego utworu powstał także teledysk poświęcony Przybylskiej. Znajdują się w nim niepublikowane dotąd zdjęcia i nagrania! W klipie nie brakuje wzruszających momentów, w których aktorkę można zobaczyć w towarzystwie córki, Oliwii Bieniuk. Znajduje się tam również nagranie ze wspólnego występu Andrzeja Piasecznego wraz z aktorką. 

Tutaj możecie zobaczyć teledysk do utworu Andrzeja Piasecznego pod tytułem „Ania”:

Długo wyczekiwany film premierę będzie miał w październiku

Długo wyczekiwany film dokumentalny o zmarłej aktorce, Annie Przybylskiej, premierę kinową będzie miał już niebawem- na ekrany wejdzie 7 października 2022 roku.

Film w reżyserii Michała Bandurskiego i Krystiana Kuczkowskiego jest wzruszającą opowieścią karierze artystki i jej życiu prywatnym u boku partnera, Jarosława Bieniuka, oraz ich trójki dzieci. To historia o wspaniałej partnerce, matce, córce, a przede wszystkim lubianej przez widzów aktorce.

Michał Bandurski o filmie:

Plakat najlepiej oddaje to jaka była Ania. Piękna, uśmiechnięta, szalona, dowcipna i ponad wszystko kochająca swoją rodzinę.

Kogo jeszcze zobaczymy w filmie?

W dokumencie aktorkę będzie wspominać cała plejada polskich gwiazd. Zobaczymy tam między innymi Jana Englerta, u boku którego Ania Przybylska debiutowała w filmie „Ciemna strona Wenus”, Cezarego Pazurę, z którym grała w „Karierze Nikosia Dyzmy”, a także aktorów z serialu „Złotopolscy”: Annę Dereszowską, Pawła Wawrzeckiego i Piotra Szwedesa.

Udostępnij: