Oficjalny zwiastun filmu „ANIA” o Ani Przybylskiej wyciska łzy…

Za niecały miesiąc do kin trafi film dokumentalny o zmarłej aktorce. Natomiast 12 września pojawił się oficjalny zwiastun filmu o Ani Przybylskiej. We wzruszającej zapowiedzi usłyszymy wypowiedzi Jarosława Bieniuka i Oliwii. Ciężko powstrzymać łzy…

Śmierć Ani Przyyblskiej

5 października minie 8 lat od kiedy nie ma z nami Ani Przybylskiej. Aktorka przez kilka miesięcy zmagała się z nowotworem trzustki. Niestety, młoda gwiazda przegrała tę walkę i zmarła w wieku 35 lat, pozostawiając w żałobie partnera Jarosława Bieniuka i trójkę dzieci.

Śmierć aktorki wstrząsnęła całym światem show-biznesu, a fani talentu Ani Przybylskiej nie mogli uwierzyć, że ich ulubienica odeszła z tego świata.

Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest na temat filmu dokumentalnego „ANIA”. Dzieło Krystiana Kuczkowskiego oraz Michała Bandurskiego będzie miało premierę 7 października tego roku, dwa dni po 8. rocznicy śmierci aktorki. Film ma być zbiorem nagrań i filmików dotąd nigdzie niepublikowanych. Nie zabraknie także wypowiedzi i wspomnień najbliższych osób Ani.

Zwiastun do filmu "ANIA"

12 września pojawił się oficjalny zwiastun filmu „ANIA”. Nie da się ukryć, że zapowiedź wzbudza wiele emocji. W tle słychać nową piosenkę Sylwii Grzeszczak „O nich, o Tobie”, która powstała specjalanie z myślą o Ani Przybylskiej. Ponadto, w zwiastunie pojawiła się wypowiedź córki aktorki, Oliwii Bieniuk.

Ona się ze mną żegnała. Powiedziała, że ona odchodzi - wyznała Oliwia Bieniuk.

Ponadto w zapowiedzi słychać wypowiedzi znanych aktorów, którzy ze łzami wspominają Anię.

Widzowie wzruszeni zwiastunem

Trailer filmu wzruszył także fanów zmarłej aktorki, którzy nie ukrywają, że dzieło Bandurskiego i Kuczkowskiego będzie dla nich ogromnym przeżyciem:

Zwiastun....wzruszył mnie do łez.....czekam na film

 

Płakać się chce patrząc na taką cudowną kobietę, matkę, aktorkę i wspaniałym człowiekiem była i zawsze zostanie z nami

Przypomnijmy, że piosenkę do filmu „ANIA” napisał także Andrzej Piaseczny, który przez lata pracował z aktorką na planie serialu "Złotopolscy", a prywatnie przyjaźnił się z Przybylską.

ZOBACZ TAKŻE: Piosenka Piaska do filmu "ANIA"

Premiera filmu dokumentalnego o Ani Przybylskiej odbędzie się 7 października 2022 roku.

Udostępnij: