Tych polskich seriali widzom brakuje najbardziej!

Portal Telemagazyn przygotował zestawienie polskich seriali, których najbardziej brakuje widzom. Chociaż miały grono wiernych fanów, ich produkcja się już zakończyła. Czy jeszcze kiedyś powrócą? Widzowie nie tracą nadziei!

  Widzowie tęsknią za wieloma polskimi serialami. W niektórych nie wszystkie wątki zostały wyjaśnione, inne zakończyły się już dawno temu, lecz wciąż wiele osób liczy na ich kontynuację. Oto ranking seriali portalu Telemagazyn, które według widzów, powinny być reaktywowane!

  Tych polskich seriali widzom brakuje najbardziej! „Ranczo”

  Widzowie na okrągło oglądają powtórki „Rancza” i chcą jeszcze więcej. Liczą na kontynuację ulubionego serialu, który był wielkim hitem! Opowiada o losach amerykanki Lucy, która po przyjeździe do małej wioski na Podlasiu dostaje w spadku dworek. Z biegiem czasu, w miarę jak poznaje mieszkańców Wilkowyi, jej życie zaczyna się coraz bardziej komplikować…

  „Magda M.”

  Polski serial telewizyjny, emitowany przez telewizję TVN w latach 2005-2007. Początkowo miały powstać 3 serie, jednak w związku z ogromną popularnością, powstał czwarty sezon. Prawniczka Magda (Joanna Brodzik) zmaga się z rozmaitymi problemami na sali sądowej, jak i w życiu prywatnym. Podczas jednej ze spraw spotyka dawnego znajomego ze studiów- Piotra. Ich ścieżki od tej pory zaczynają często się przecinać.

  Serial podbił serca widzów, którzy na szczęście mogą śledzić dalsze losy bohaterów. Twórca serii Radosław Figura wydał dwie książki, w których opisuje ich perypetie („Magdę M. Ciąg dalszy nastąpił” i „Magdę M. Słoneczna strona”).

   „O mnie się nie martw

  To ciepły, pełen humoru i emocji serial produkcji Telewizji Polskiej, na którego ciąg dalszy czeka wielu widzów. Fani chcą poznać dalsze losy głównej bohaterki, 30-letniej Igi Małeckiej (Joanna Kulig), która jest rozwódką z dwójką dzieci. Choć nie ma pieniędzy, nie ma wykształcenia i właśnie straciła pracę, ma wielkie serce i ostry język, którym zjednuje sobie wszystkich. Widzowie chcą powrotu wielkiego hitu!

  ZOBACZ TAKŻE: Jak przyłapać kłamcę na gorącym uczynku? Wykorzystaj „metodę trójkąta”!

  „Dziewczyny ze Lwowa”

  Niektórzy widzowie uważają, że ostatni odcinek był idealnym końcem serialu, to inni nie mogą się z tym pogodzić. „Dziewczyny ze Lwowa” to serial, który podbił serca wielu osób! To historie czterech Ukrainek, które pozbawione środków do życia przyjeżdżają do Polski. Podejmują desperacką decyzję, aby ruszyć za chlebem w nieznane, a to dopiero początek ich przygód.

  „Prawo Agaty”

  Serial doczekał się aż siedmiu sezonów i wydawałoby się, że historia została zamknięta, lecz widzowie wciąż czekają na nowe odcinki.

  Agata Przybysz, dyrektorka działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym, nagle ląduje na bruku. W wyniku splotu nieprzyjemnych zdarzeń zostaje bez środków do życia i musi zacząć wszystko od nowa. Czu uda jej się na nowo zbudować swoje życie zawodowe i prywatne?

  Udostępnij: