Z okazji Dnia Kobiet przedstawiamy listę najlepszych filmów na babski wieczór! Melodramat, komedia romantyczna, film kostiumowy, czy muzyczny- każda z Was znajdzie tu coś dla siebie. Nasze propozycje na pewno przypadną Wam do gustu!

  Najlepsze filmy do obejrzenia w babskim gronie!

  Oto filmy idealne do obejrzenia w gronie przyjaciółek:

  „Dziennik Bridget Jones”

  Nie ma chyba kobiety, która nie znałaby Bridget Jones! Ta zwariowana singielka po trzydziestce, jest pewna, że jej życie się ułoży, jeśli tylko przestanie palić, jeść za dużo kalorii, osiągnie wewnętrzną równowagę i uwolni się od emocjonalnych popaprańców.

  Zabawna, zwariowana i nieco naiwna, wciąż w pogoni za miłością swojego życia i wielkim sukcesem! Nieustannie wpada w kłopoty, a sprawy damsko- męskie i kariera nigdy nie układają się tak, jakby tego chciała. Mimo tego jej niedoskonałości ujmują, szalone przygody bawią do łez, a każda kobieta może odnaleźć w niej cząstkę siebie. Na babski wieczór polecamy maraton filmów o Bridget Jones, z Renée Zellweger w roli głównej.

  „Pamiętnik”

  “Pamiętnik” jest ekranizacją powieści Nicholasa Sparksa, którą po prostu trzeba zobaczyć. Uznawany jest za jeden z najlepszych melodramatów w historii, a dla wielu osób to pozycja obowiązkowa, jeśli chodzi o romantyczne filmy! To wzruszająca i piękna opowieść o parze zakochanych, która w młodości przeżywa płomienny romans. Opowieść o miłości, która rozkwitła na początku lat 40. gdzieś w Karolinie Północnej, między dziewczyną z dobrego domu i ubogim pracownikiem tartaku. Ich historia jest zapisana jest na kartach pamiętnika, który stary mężczyzna odczytuje chorej na Alzheimera kobiecie.

  „Titanic"

  W 1912 roku niezatapialny statek Titanic wyrusza w swój dziewiczy rejs z Anglii do Stanów Zjednoczonych. Na pokładzie młody, emigrant Jack przypadkowo spotyka arystokratkę Rose. Tak właśnie zaczyna się jedna z najpiękniejszych historii miłosnych wszech czasów. To poruszająca opowieść o kochankach, których uczucie zwycięża nawet śmierć. Która z nas nie lubi wrócić do tego filmu? Na wieczorny seans polecamy megahit z Leonardo DiCaprio i Kate Winslet w rolach głównych.

  ZOBACZ TAKŻE: Co oglądać w marcu na Netflixie?

  „Pretty Woman”

  Amerykańska komedia romantyczna z 1990 roku z Julią Roberts i Richardem Gerem w rolach głównych. To zabawna i wzruszająca historia dziewczyny do towarzystwa Vivian, która podbija serce przystojnego milionera Edwarda. Początkowo zawiera z nim korzystną transakcję, jednak po pewnym czasie oboje coraz lepiej się poznają i zaczynają się w sobie zakochiwać.

  „Dirty dancing”

  Tego kultowego romansu tanecznego z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey w głównych rolach, nie trzeba zachwalać. To historia młodej dziewczyny Frances, nazywanej przez rodzinę Baby, która poznaje na wakacjach w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym, przystojnego instruktora tańca Johnny`ego. Gdy okazuje się, że partnerka Johnny'ego nie może wystąpić w konkursie tanecznym, zapada decyzja, że zastąpi ją Baby. Podczas przygotowań do konkursu, między dziewczyną a Johhnym rodzi się gorące uczucie.

  „Mamma Mia”

  “Mamma Mia!” jest ekranizacją musicalu o tym samym tytule, w filmie usłyszymy mnóstwo kultowych piosenek zespołu ABBA. To historia młodej i Sophie (Amanda Seyfried), która niebawem ma wyjść za mąż. Gdy samotnie wychowująca córkę Donna dowiaduje się, że Sophie chce żeby do ołtarza poprowadził ją ojciec, wpada w panikę. Okazuje się bowiem, że dziewczyna zaprosiła na swój ślub trzech byłych kochanków matki.

  „Diabeł ubiera się u Prady”

  Początkująca dziennikarka Andy Sachs (Anne Hathaway) wkracza do świata mody, dostając pracę asystentki redaktor naczelnej czasopisma „Runaway” – bezwzględnej Mirandy Priestley (Meryl Streep), najbardziej wpływowej kobiety w świecie mody. Sprawdź, jak młoda dziewczyna poradzi sobie z szefową z piekła rodem!

  Udostępnij:

  Sklep