Finał sezonu „The Last of Us” wzbudził kontrowersje? Widzowie podzielili się opiniami!

To już jest koniec.. HBO Max wyemitowało ostatni odcinek pierwszego sezonu serialu „The Last of Us”. Zakończenie serii podzieliło widzów! A Wam jak się podobał finałowy odcinek?

  „The Last of Us” to wielki hit HBO

  „The Last of Us” to ekranizacja kultowej gry studia Naughty Dog z 2013 roku na konsolę PlayStation. Akcja serialu toczy się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych, 20 lat po wybuchu epidemii która zniszczyła całą cywilizację i zmieniła ludzi w potwory. Główny bohater to przemytnik Joel, który ma za zadanie eskortować nastoletnią dziewczynkę o imieniu Ellie do laboratorium w innej części kraju. Podczas wyprawy okazuje się, że dziewczyna może być kluczem do odnalezienia leku na morderczego wirusa.

  Serial bije rekordy popularności

  Serial z Pedrem Pascalem i Bellą Ramsey bije rekordy popularności i stał się fenomenem! Jego ogromna popularność zaskoczyła nawet samych twórców Craiga Mazina i Neila Druckmanna! Jak podaje magazyn „Variety” premierowy odcinek od czasu emisji, przyciągnął przed ekrany w samych Stanach Zjednoczonych aż 22 miliony widzów! Jak na razie wyemitowano dziewięć odcinków, ale już to wystarczyło by obwołać go nie tylko znakomitym serialem, ale także najlepszą ekranizacją gry w historii!

  Finał sezonu „The Last of Us” – jak Wam się podobał?

  Dziewiąty, finały odcinek prezentował zakończenie znane z gry. Podzielił jednak widzów, pozostawiając spory niedosyt… Jak oceniają fani:

  Wydarzenia odwzorowane są dość wiernie, jednak wszystko dzieje się zbyt szybko i widz nie zdąży dobrze wczuć się w sytuację, a już jest po wszystkim.

   

  Nie sposób nie czuć po seansie ogromnego niedosytu. Akcja w tym 43-minutowym odcinku dzieje się tak szybko, że produkcja nie daje widzowi ani sekundy do zastanowienia się…

  ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale o PSYCHOPATACH

  Czy będzie kontynuacja serialu?

  Już w styczniu HBO Max poinformowało, że powstanie drugi sezon serialu. Twórcy „The Last of Us” mają dla fanów kolejną dobrą wiadomość! Planują stworzenie kolejnych serii! Jak pisze portal filmweb.pl, Craig Mazin, zapytany o to, czy w drugim sezonie "The Last of Us" zamknie się cała fabuła gry "The Last of Us Part II", odpowiedział:

  Nie. Nie ma mowy.

  Neil Druckmann potwierdził:

  To więcej niż jeden sezon.

  Jednak żaden z twórców nie chciał wprost potwierdzić, czy seria zostanie zamknięta w trzech sezonach, a może historia Joela i Ellie będzie trwała dłużej:

  Słusznie zauważyliście, że nie mówimy, ile będzie sezonów. Ale "więcej niż jeden" to informacja zgodna z faktami.

  Udostępnij: