„Barbie” zobacz zwiastun filmu o najpopularniejszej lalce świata!

Wielu widzom wydawało się, że film o lalce Barbie będzie totalną klapą, tymczasem najnowszy zwiastun sugeruje, że szykuje się najlepsze widowisko roku! Zobacz zwiastun  filmu o najpopularniejszej lalce świata i sam się przekonaj, czy warto wybrać się do kina!

  Barbie” – o czym będzie ten film?

  Choć animowanych filmów i seriali o lalce Barbie było już wiele, to wszystkie były dedykowane najmłodszym widzom. Tym razem powstanie coś typowo dla dorosłych! Barbie już niebawem trafi na wielki ekran i nie będzie to do końca taki film, o jakim myślisz…

  Barbie to szalona komedia inspirowana kultową linią lalek. Warner Bros. i Mattel nie zdradzili jednak zbyt wiele na temat fabuły najnowszego filmu z Barbie. Biorąc pod uwagę, że reżyserką jest Greta Gerwing, autorka takich hitów jak „Małe kobietki”, „Biały szum”, czy „Sex Story”, a w rolach głównych wystąpią Margot Robbie (Wilk z Wall Street, Legion samobójców) jako Barbie oraz Ryan Gosling (La La Land, Gray Man) jako Ken, możemy spodziewać się prawdziwego HITU!

  ZOBACZ TAKŻE: Przed nami Pełnia Różowego Księżyca! Co nam przyniesie?

  Zobacz najnowszy zwiastun „Barbie”

  Internet oszalał na punkcie najnowszego zwiastuna filmu! Fani są zachwyceni i uważają, że film stanie się wielkim hitem! To historia lalek Barbie, których beztroskie i radosne życie zostaje brutalne przerwane, przez przeniesienie ich do realnego świata. Okazuje się, że cukierkowym bohaterom niezwykle trudno będzie się odnaleźć w szarej rzeczywistości…

  Kiedy premiera filmu „Barbie”?

  „Barbie" trafi do kin już niebawem, bo latem tego roku. Premiera filmu odbędzie się 21 lipca! Ten cukierkowo- kiczowaty film idealnie w pasuje się w letni, wakacyjny klimat!

  Kogo zobaczymy na ekranie?

  jak już wspomniano, tytułową Barbie zagra Margot Robbie, w rolę Kena wcieli się Ryan Gosling. W obsadzie zobaczymy także aktorów znanych z hitu Netfliksa "Sex Education" takich jak Emma Mackey, Connor Swindells i Ncuti Gatwa. Nie zapominajmy o kolejnych gwiazdach, jak Kate McKinnon, Will Ferrell, Simu Liu i America Ferrera.

  Udostępnij: