Finał „Sukcesji” za nami! Czy będzie kontynuacja serialu?

Po czterech sezonach „Sukcesja” dobiegła końca. Została okrzyknięta jednym z najlepszych seriali ostatnich lat, a finał sezonu tylko tego dowiódł. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku? Kto przejął władzę w imperium Royów? Sprawdź koniecznie!

  „Sukcesja”- o czym jest ten serial?

  Wielokrotnie nagradzany serial, podbił serca widzów na całym świecie. „Sukcesja” dwukrotnie została nagrodzona Złotym Globem w kategorii najlepszy serial dramatyczny. Zdobyła również 13 nagród telewizyjnych Emmy. Uznawana jest za jedną z najbardziej emocjonujących produkcji oryginalnych HBO, a finał sezonu tylko potwierdził, że był to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat.

  Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny Royów kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Kiedy głowa rodziny Logan Roy (Brian Cox) postanawia pójść na emeryturę, jego czwórka dzieci rozpoczyna długą i pełną zwrotów akcji batalię o władzę. Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku, a postaci inspirowane są w jakimś stopniu prawdziwymi magnatami świata wielkich mediów.

  ZOBACZ TAKŻE: Jaki jest Twój ulubiony kolor? Zobacz, co mówi to o Twojej osobowości!

  Kto znalazł się w obsadzie serialu?

  „Sukcesja" to serial HBO stworzony przez Jessego Armstronga. W rolach głównych wystąpli: Brain Cox (Logan Roy), Jeremy Strong (Kendall), Kieran Culkin (Roman) i Sarah Snook (Siobhan aka Shiv), Matthew Macfadyen (Tom), Nicholas Braun (Greg).

  Co się wydarzyło w finale „Sukcesji”?

  Uwaga na spoilery! Największym zaskoczeniem dla fanów była śmierć głowy rodu Logana Roya. Po jego odejściu, dzieci musiały zdecydować, czy Waystar RoyCo pozostanie w ich rękach lub zostanie sprzedane za 192 mln dolarów. Nabywcą miał być Lukas Matsson (Alexander Skarsgard), właściciel platformy streamingowej GoJo. Po licznych burzliwych kłótniach i spiskach, rodzeństwo zdecydowano, że imperium… no właśnie! Sprawdźcie sami, oglądając ostatni odcinek serialu!

  „Sukcesja” z rekordem oglądalności!

  Jak informuje portal serialowa.pl:

  "Sukcesja" pobiła rekord oglądalności w USA w finale serialu. Premierę odcinka w niedzielny wieczór oglądało w HBO 2,9 mln widzów. Wcześniejszy rekord to 2,75 mln (6. odcinek 4. sezonu). W porównaniu z finałem 3. sezonu publika wzrosła o 68%.

  Choć serial pozostawił sporo niedokończonych wątków, twórcy zapowiadają, że nie będzie kontynuacji. Seria miała mocny finał, który usatysfakcjonował fanów produkcji i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci!

  Udostępnij: