"Akademia Pana Kleksa" z Sanah! Sprawdź piosenkę "Jestem Twoją Bajką".

"Akademia Pana Kleksa" powraca w nowej odsłonie! Na ekrany kin film trafi już za kilka miesięcy, tymczasem w sieci pojawił się najnowszy utwór Sanah, "Jestem Twoją Bajką", który go promuje. Posłuchaj go i przenieś się do magicznego świata baśni i marzeń!

  "Akademia Pana Kleksa" z Sanah! Sprawdź piosenkę "Jestem Twoją Bajką"

  W sieci właśnie pojawiła się nowa wersja "Pożegnania z bajką", którą 40 lat temu śpiewała Zdzisława Sośnicka. „Jestem Twoją Bajką" to nowy utwór, promujący film "Akademia Pana Kleksa", który wykonuje Sanah. Do piosenki powstał niesamowity, baśniowy teledysk, w którym artystka zabiera nas w magiczną podróż do zaczarowanego świata.

  Posłuchaj piosenki sanah – Jestem Twoją Bajką (Akademia Pana Kleksa):

  Pan Kleks powraca w nowej odsłonie

  „Akademia Pana Kleksa” to książka dla dzieci, napisana przez Jana Brzechwę, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Cieszyła się niegdyś ogromną popularnością i wychowały się na niej całe pokolenia Polaków. Na podstawie powieści w 1983 roku powstał film o tym samym tytule, w reżyserii Krzysztofa Gradowskiego, z Piotrem Fronczewskim i Sławomirem Wronką w rolach głównych.

  Teraz „Akademia” powraca w zupełnie nowej odsłonie. Film w reżyserii Macieja Kawulskiego, twórcy "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", trafi na ekrany kin już 5 stycznia 2024 roku. Fabuła nowej odsłony kultowego filmu ma zachować ducha oryginału Jana Brzechwy, a zarazem tchnąć w niego powiew świeżości. W rolach głównych Tomasz Kot jako Ambroży Kleks i Antonina Litwiniak jako Ada.

  Zobacz zwiastun „Akademii Pana Kleksa”

  Do zaczarowanej szkoły profesora Ambrożego uczęszczają uczniowie z całego świata. Tak więc niezwykła podróż do krainy kreatywności i wyobraźni będzie dla widzów nie tylko świetną rozrywką, ale również zachętą do rozwijania własnych umiejętności i nauką tolerancji i otwartości. Jak podkreślają twórcy: aspekt edukacyjny filmu był istotny i podeszli do niego nieszablonowo i nowatorsko podobnie jak do całej produkcji.

   

  Udostępnij: