Czy będzie 4. sezon serialu "Szadź"?

Platforma Player.pl zaczęła zdjęcia do czwartego sezonu serialu "Szadź" w sierpniu. Ten sezon będzie zarazem epickim finałem całej produkcji. Premiera tej oczekiwanej produkcji jest planowana na wiosnę 2024 roku, zgodnie z informacjami uzyskanymi przez portal Wirtualnemedia.pl.

Finał serialu „Szadź”: czy już wiadomo kiedy ostatni sezon?

Platforma Player.pl zaczęła zdjęcia do czwartego sezonu serialu "Szadź" w sierpniu. Ten sezon będzie zarazem epickim finałem całej produkcji. Premiera tej oczekiwanej produkcji jest planowana na wiosnę 2024 roku, zgodnie z informacjami uzyskanymi przez portal Wirtualnemedia.pl.

Szadź” to thriller z wątkiem kryminalnym w tle, w którym w głównych rolach występują Maciej Stuhr oraz Aleksandra Popławska. Trzeci sezon produkcji w Player.pl dostępny jest od 2 września ubiegłego roku.

Nasze źródła potwierdzają, że platforma Player.pl pracuje nad kontynuacją serialu "Szadź". Produkcja czwartego sezonu rozpoczęła się w sierpniu tego roku. Wciąż w głównych rolach będziemy mogli cieszyć się udziałem takich aktorów jak Maciej Stuhr, Aleksandra Popławska, Jowita Budnik, Anna Cieślak, Karolina Gorczyca, Bartosz Gelner oraz Piotr Trojan.

Do obsady nowych odcinków dołączą także utalentowani aktorzy, w tym Karolina Kominek, Anna Radwan, Julia Wyszyńska, Mariusz Bonaszewski, Anna Radwan i Igor Kujawski. Wszystko wskazuje na to, że fani serialu mogą spodziewać się emocjonujących nowych przygód.

Serial "Szadź" ma za producentów Michała Kwiecińskiego z Akson Studio oraz Adriannę Przetacką z TVN Warner Bros. Discovery.

Za reżyserię odpowiada Anna Kazejak, natomiast Mikołaj Łebkowski jest autorem zdjęć. Scenariusz został stworzony pod nadzorem Ewy Popiołek, Anny Gronowskiej i Adrianny Przetackiej, a jego autorem jest Michał Godzic.

Scenografię przygotowuje Joanna Wójcik, kostiumy tworzy Wanda Kowalska, a za charakteryzację odpowiada Dariusz Krysiak.

Agnieszka Kozak jest odpowiedzialna za obsadę, a kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura. To utalentowany zespół, który pracuje nad tym ekscytującym serialem.

Wiosna 2024: premiera

Według informacji przekazanych przez portal Wirtualnemedia.pl, premiera serialu na Player.pl została zaplanowana na wiosnę 2024 roku. Fabuła serialu będzie kontynuować historię Piotra Wolnickiego (w tej roli Maciej Stuhr), który przebywa w więzieniu i desperacko stara się o uniewinnienie. W tym trudnym czasie jego losy nadal pozostają pod nadzorem Agnieszki Polkowskiej (granej przez Aleksandrę Popławską), która obejmuje stanowisko po przejściu na emeryturę Suziny (w tej roli Mirosław Zbrojewicz). Jednak istnieją inne postaci, które również pragną przywrócić sprawiedliwość.

W ukryciu działa również Maciek (w tej roli Piotr Trojan), który konsekwentnie realizuje wspólnie opracowany z Wolnickim tajny plan. Nieoczekiwany zwrot akcji spowoduje, że Piotr sam stanie się ofiarą, jak informuje nas biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery. Te emocjonujące wydarzenia czekają na widzów w nadchodzącym sezonie.

Trzeci sezon: czy to będzie hit?

Pierwsze trzy odcinki trzeciego sezonu "Szadzi" osiągnęły najwyższe wyniki oglądalności w pierwszych tygodniach emisji na Player.pl, przewyższając wyniki wszystkich innych dostępnych na platformie seriali. Trzeci sezon tego serialu zanotował również wyższą oglądalność niż pierwszy i drugi sezon od ich debiutu. Chociaż TVN Warner Bros. Discovery nie udostępnia konkretnych liczb odtworzeń, to można z pewnością stwierdzić, że "Szadź 3" odniosła ogromny sukces.

Produkcja zadebiutowała na platformie 2 września ubiegłego roku i od tego czasu cieszy się nieustannie rosnącą popularnością. Jest to również jednym z trzech najczęściej oglądanych formatów na Player.pl od momentu rozpoczęcia jesiennej ramówki, a także numerem jeden wśród seriali na tej platformie.

Pojawił się kolejny sezon, co jeszcze bardziej zwiększyło zainteresowanie widzów, jak donosił Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl, pod koniec września ubiegłego roku.

 

 

Udostępnij: