Zabawne cytaty Chandlera z kultowego serialu "Przyjaciele"

28 października 2023 roku świat filmu i telewizji ogarnęła smutna wiadomość - odszedł od nas utalentowany aktor Matthew Perry. Jego śmierć to stratą nie tylko dla branży rozrywkowej, ale także dla milionów fanów serialu "Przyjaciele". Jednak choć żegnamy aktora, to jego niezapomniana rola Chandlera Binga pozostanie z nami na zawsze, przypominając o jego wyjątkowym talencie i niepowtarzalnym poczuciu humoru.

  Matthew Perry, znany przede wszystkim jako Chandler, stał się ikoną komedii sytuacyjnej. Jego charakterystyczny sarkazm i żarty wciąż rozśmieszają i przypominają nam o niezapomnianej postaci, którą stworzył. Chandler Bing był jednym z głównych bohaterów "Przyjaciół" i istotnym elementem humoru w całym serialu.

  Chandler to postać, która nie tylko dostarczała widzom niezapomnianych momentów śmiechu, ale także była źródłem inspiracji. Jego specyficzne poczucie humoru, determinacja w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami i szczerość w przyjaźni były cechami, które sprawiły, że pokochaliśmy Chandera Binga.

   

  Oto kilka kultowych cytatów Chandlera Binga z serialu "Przyjaciele":

  1. "Jestem Chandler, żartuję, kiedy się denerwuję." - Ten cytat doskonale oddaje charakter Chandlera, który używa humoru jako mechanizmu obronnego w trudnych sytuacjach.
  2. "Nie jestem dobry w udzielaniu porad. Może mogę cię zainteresować sarkastycznym komentarzem?" - To typowe podejście Chandera do trudnych rozmów i chwilowego załamania emocjonalnego.
  3. "To ile kamer miałaś na sobie?" - Chandler był mistrzem sarkazmu, nawet w delikatnych sytuacjach, kiedy wypomniał Monice jej nadwagę sprzed lat.
  4. "Jesteś naprawdę szybki" - Klasyczna riposta Chandera, który nie potrafił powstrzymać się od sarkastycznych komentarzy nawet w intymnych chwilach.
  5. "Gdybym był facetem..." - Chandler zawsze był otwarty na różne sytuacje i perspektywy, co dodawało serialowi wiele komediowych momentów.
  6. "To dobrze wróży, że doceniasz prędkość." - Kiedy Monica zwróciła uwagę na szybkość Chandlera, ten odpowiedział w swoim charakterystycznym stylu.
  7. "WIEDZIAŁEM." - Ten krzyk Chandera w odpowiedzi na pamitęną kłotnie Rossa i Rachel stał się jednym z kultowych momentów serialu.
  8. "W zasadzie to jest Pani Chanandler Bong." - To zabawne przekłamanie nazwiska Chandlera podczas testu stało się jednym z najbardziej znanych cytatów z serialu.
  9. "Nie wydaje mi się, żebyś wykonał to zadanie najlepiej." - Chandler zawsze potrafił z humorem zareagować na sytuacje.
  10. "No dobrze dziatwa, muszę iść do pracy. Jeśli nie wstukam tych cyferek... nie będzie to miało większego znaczenia." - Kiedy Chandler próbował opisać tajemniczą pracę, która zawsze budziła ciekawość przyjaciół.
  11. "Masz świetne włosy. Dziękuję, sam je hoduję." - To typowy dowcip Chandera, który potrafił zareagować na komplement w nietypowy sposób.
  12. "Cześć Emma, jest 2020 rok, skończyłaś już drzemkę?" - Ten ostatni cytat jest związany z urodzinami Emmy, córki Rossa i Rachel. Chandler wciąż zachowuje swoje charakterystyczne poczucie humoru.
  13. "Tak, ktoś właśnie spytał słyszycie coś?" - Chandler doskonale radzi sobie z sytuacjami, w których musi wykorzystać sarkazm.

   

  Te cytaty to tylko mała część bogatego dorobku humorystycznego Chandera Binga, który zyskał sobie serca fanów "Przyjaciół" i stał się jednym z najbardziej ikonicznych bohaterów tego serialu. Śmierc aktora Matthew Perry'ego, który stworzył tę kultową rolę, zapewne sprawi, że fani od tego momentu zupełnie inaczej oglądać bedą odcinki kultowego serialu.

   

  Zobacz także: Zakończono sekcję zwłok Matthew Perry’ego. Na co zmarł aktor?

  Udostępnij: