„Przesilenie” autorstwa Katarzyny Bereniki Miszczuk stanowi ostatnią część cyklu „Kwiat paproci”. Cała historia bohaterów okazała się bestsellerem, a czytelnicy nie mogli doczekać się poznania dalszych wydarzeń. Ostatnia część była jednak najbardziej wyczekiwana przez fanów serii.

Magiczny świat

Kolejna książka, która wciąga czytelnika do świata słowiańskich obrzędów, bogów i bóstw oraz ludzi. Na pierwszy rzut oka jest to książka fantasy, która przedstawia między innymi miłosne oraz słowiańskie wątki. W rzeczywistości kryje w sobie wiele cennych lekcji. Jest to książka, która prezentuje wartości, o których zawsze warto pamiętać.

Zdjęcie Żyj tak, żeby nie żałować – 6 refleksyjnych cytatów z książki „Przesilenie” #1

Poznaj 6 refleksyjnych cytatów z książki

1#

Rodzina to jedyna rzecz, którą człowiek ma w życiu. Żadne pieniądze, domy, podróże nie dadzą ci tego, co ludzie tej samej krwi.

2#

Żyj tak, żeby nie żałować, ale nie dbaj tylko i wyłącznie o swój interes.

3#

Każdy... zawsze... ma wybór...

4#

Nie żałuję przeżyć, bo ukształtowały mnie taką, jaka jestem teraz, a ja bardzo siebie lubię. Żałuję tego, co mogło mnie przez te przygody w życiu ominąć.

5#

Rodzina jest ważna i to nieprawda, że dobrze wygląda się z nią tylko na zdjęciu.

6#

Ja go naprawdę kochałam. Dopiero potem zaczęłam nienawidzić. Te dwa uczucia są do siebie bardzo podobne i czasem się ze sobą mieszają.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img