Mia Sheridan tym razem postanowiła podzielić się niesamowicie poruszającą i życiową książką. „Bez szans”, wydane w 2015 roku, to historia o cierpieniu, ale jednocześnie zbieraniu na sile. O miłości, która ma małe szanse na przetrwanie. O życiu, które zmusza do niechcianych decyzji.

W poszukiwaniu lepszego życia

Ten i Kyland utknęli w miejscu, gdzie muszą walczyć o każdy dzień. Ten, która musi zmagać się z chorą matką, jednocześnie musi mierzyć się z niechęcią ludzi. Kyland natomiast ciężko pracuje, aby nie musieć odmawiać sobie podstawowych rzeczy. Wszystko to sprawia, że oboje marzą, aby wyrwać się z tego nieszczęśliwego miejsca. Pojawia się zatem okazja na lepsze życie, jednakże tylko jedno z nich może z tego skorzystać. Czy miłość, która ich połączyła, ma szanse na przetrwanie, jeśli po latach dojdzie do kolejnego spotkania? A może wygra żal i rozczarowanie?

Oto 6 wartych przemyślenia cytatów

1#

Życie potrafi okaleczać, ale można znów się podnieść, jeśli się ma wystarczająco wiele siły, a zwłaszcza jeśli istnieje osoba, która Ci w tym pomoże.

2#

Któregoś dnia, kiedy spełnię swoje marzenia, pomyślę o tych wszystkich rzeczach, które złamały mi serce i będę za nie wdzięczny.

3#

Nawet tam, gdzie nie ma nadziei, jest miejsce dla miłości.

4#

(…) walka o przeżycie uczy takiej pokory, że nie chcesz, by inni o tym wiedzieli. Bo czasem jest ona nie do opisania. Czasami jest brzydka i wstydliwą, i piękna, i pełna odwagi, a wszystko to naraz.

5#

(…) rozmiar domu, samochodu, portfela nie ma absolutnie nic wspólnego z rozmiarem życia.

6#

Myślę, że kiedy minie wystarczająco dużo czasu, kiedy przetrwało się coś niewyobrażalnego, jest w tym jakaś godność. Coś, z czego możesz być dumny. Dumny, że ból cię wzmocnił. Ból skłonił cię do walki o wygraną.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img