Wydana w 2019 roku książka pod tytułem „Złota klatka” autorstwa Camilli Läckberg to niesamowity thriller opowiadający o tym, jak bardzo pozory mogą mylić. Przedstawia życie, które większość by chciała mieć, nie zastanawiając się nad rzeczywistością. Poruszająca i pełna emocji historia.

Bolesna rzeczywistość

Faye to przepiękna i mądra kobieta, która ma wszystko. Pieniądze, przystojnego męża, niesamowitą córkę i niezwykły dom. Codziennie zakłada markowe ubrania, a inne kobiety patrzą zazdrością. Nikt jednak nie wie, że poza tym, co widać na pierwszy rzut oka, kryje się niewyobrażalne cierpienie. Mąż z każdym dniem się oddala i zaczyna patrzeć z pogardą. Faye jest sprowadzana do kury domowej i zaczyna czuć duże osamotnienie. Nic nie jest takie piękne, jak może się wydawać. Jedno wydarzenie sprawia jednak, że wszystko się zmienia. Mąż razem z córką nie wracają do domu po zaplanowanym rejsie. Policja znajduje duże ilości krwi w ich domu, a podejrzanym staje się mąż. Faye musi zatem zebrać w sobie siłę, aby poznać prawdę.

Poznaj 6 prawdziwych cytatów z książki

1#

Poważnym problemem wielu osób jest to, że zrzucają swój smutek na innych. Chcą się nim dzielić. Myślą, że skoro mamy podobne DNA, to automatycznie powinno zasmucać nas to samo.

2#

Nie ma sensu wracać do rzeczy, na które nie ma się wpływu.

3#

Ludzi obchodzi tylko jedno: skutek. Nie zawracają sobie głowy metodami.

4#

Nadzieja jest bardzo potężnym narkotykiem.

5#

Mówi się, że nic tak nie zaślepia jak miłość, ale Faye wiedziała, że nic nie zaślepia tak jak marzenie o miłości.

6#

Smutek ani rozpacz nie stają się łatwiejsze do udźwignięcia przez to, że je z kimś dzielimy, przeciwnie, stają się jeszcze cięższe.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img