Wydana w 2014 roku książka autorstwa Reginy Brett pod tytułem „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia” to inspirująca i motywująca pozycja, która dodaje nadziei i wiary. Jest to książka dla każdego, kto jakkolwiek czuł lub nadal czuje się zagubiony – nie tylko pod względem pracy, ale każdej sfery życia.

Kręte życie

Każdy z nas pragnie czuć się spełniony i zadowolony ze swojego życia. Nie wszyscy jednak potrafimy to odnaleźć. Czujemy się zagubieni i niepewni. Strach wypełnia naszą duszę, przez co decydujemy się na kroki, które w żaden sposób nas nie satysfakcjonują. Ta książka jest dla każdego, kto jest bezrobotny, nie pracuje w swoich kwalifikacjach, zszedł ze swojej prawidłowej ścieżki lub zagubił się w tym ogromnym świecie. Jest to pozycja również dla tych, którzy stracili siłę i nadzieję. Dla ludzi, którzy wpędzają się w rutynę lub dla tych, którzy chcę poczuć motywację, aby pomóc innym.

Poznaj 15 inspirujących cytatów z książki

1#

Odwaga to stan, kiedy nikt inny nie wie, że się boisz.

2#

Wcale nie musiałam znaleźć właściwej osoby dla siebie. Musiałam stać się właściwą osobą.

3#

Kiedy przestaniesz walczyć z prądem, którego i tak nie da się pokonać, możesz pogodzić się z tym, co jest, odpocząć i pozwolić, by rzeka życia zawiodła cię w miejsce, w którym przyniesiesz światu największy pożytek.

4#

Nie możesz słuchać krytyków. Świat jest ich pełen. Wydaje mi się, że są nimi ci sami ludzie, którzy zdradzili swoje marzenia i cierpią za każdym razem, kiedy ktoś inny pozostaje wiernym własnym.

5#

To co wygląda na koniec , może być nowym początkiem.

6#

Życie to nie suma oddechów. Życie to suma momentów, kiedy zapiera ci dech w piersi.

7#

Podziwiam ludzi, którzy potrafią zaryzykować, że zrobią coś niedoskonale, zamiast doskonalić się w nicnierobieniu.

8#

Tymczasem w prawdziwym życiu zwykle wolimy trzymać się tego, co znamy, najdłużej jak to możliwe. Kiedy jedne drzwi się zamykają, często dalej się do nich dobijamy, jakbyśmy mogli je wyważyć, robiąc więcej hałasu. Inne drzwi mogą być uchylone albo otwarte na oścież, ale my nie ruszamy się spod tych zaryglowanych.

9#

Jeśli nie chcesz czegoś zrobić, znajdziesz wymówkę. Jeśli chcesz coś zrobić, znajdziesz sposób.

10#

Jeśli starasz się być wszystkim dla wszystkich, to wszyscy mogą się bez ciebie obejść. Jeśli robisz jedną rzecz naprawdę dobrze, stajesz się niezastąpiony.

11#

Żeby sięgnąć po to, czego chcesz od życia, musisz uciszyć swoich krytyków, zaczynając od tego największego - siebie samego.

12#

Jeśli nie chcesz niczego żałować pod koniec życia, nie żałuj niczego pod koniec dnia.

13#

Musisz wierzyć w siebie nawet wtedy, gdy nikt inny w ciebie nie wierzy. Musisz wierzyć mocniej, niż wątpią wszyscy wokół. Musisz wierzyć w cuda, w to, czego nie widać. To może oznaczać, że sam będziesz musiał stworzyć dla siebie wymarzona pracę. Może sam będziesz musiał zaprojektować życie, którego pragniesz.

14#

Nigdy nie będzie drugiego teraz.

15#

Wielu ludzi nie odnajduje swojego powołania nie dlatego, że go nie zna, lecz dlatego, że boi się je poznać, bo wtedy musieliby zacząć działać.

Sprawdź ofertę naszego oficjalnego sklepu: