„Nas dwoje” wydane w 2020 roku to niesamowita debiutancka historia autorstwa Holly Miller, która opowiada o tym, jak każdy z nas mimo lęków i obaw nadal potrzebuje miłości, czułości i bliskości drugiej osoby.

Nas dwoje”

Callie straciła swoją najlepszą przyjaciółkę w wypadku samochodowym. Kobieta nie może otrząsnąć się po tym wydarzeniu. Decyduje się na porzucenie swoich marzeń i zaczyna pomagać mężowi swojej utraconej przyjaciółki, aby ten mógł prowadzić swoją kawiarnię. Tam poznaje Joela, który z dnia na dzień coraz częściej odwiedza to miejsce.

 

Joel jest samotnym mężczyzną, który świadomie zrezygnował z poszukiwania miłości. Wierzy, że jego miłość ostatecznie skrzywdzi jego wybrankę. Po poznaniu Callie zaczyna jednak wątpić w swoją siłę, co do postanowienia. Callie może być jego lekiem na strach i powodem do szczęścia.

 

Poznaj 6 interesujących cytatów z książki

 

1#

To minie, powtarzam sobie. Jak szkwał czy fala przypływu. To się wydaje potężniejsze, niż jest. Daj sobie trochę czasu, a minie.

 

2#

Bo miłość to nie tylko łatwe wybory, proste rozwiązania - to również ciężka praca i trudne decyzje, ofiary, których tak naprawdę wcale nie chce się ponosić.

 

3#

Romantyczność. To pojęcie wydaje mi się teraz jakieś niejasne. Jak ukochany fragment krajobrazu oglądany przez zamgloną szybę.

 

4#

Nic, co warto mieć nie przychodzi łatwo.

 

5#

Dawno temu nauczyłem się nie reagować na chwilowe zauroczenia. Ale to było jak uderzenie w splot słoneczny, od lat nie przeżywałem niczego podobnego. Jakby przywróciła do życia tę część mnie, którą, jak sądziłem, na dobre pogrzebałem.

 

6#

Istnieje więcej niż jeden sposób na szczęśliwe życie.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img