Jakie książki warto przeczytać w 2021? Najciekawsze premiery, na pewno znajdziesz coś dla siebie

W 2021 roku ukaże się wiele interesujących książek. Poniżej przedstawiamy pozycje, po które warto sięgnąć. Poznaj najciekawsze premiery, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Ziemia obiecana — Barack Obama

To autobiograficzna powieść Baracka Obamy o drodze, jaką przeszedł. Książka ta będzie pierwszym z dwóch tomów wspomnień byłego prezydenta i opowie zarówno o jego życiu prywatnym, kulturalnym oraz polityce i okresie wielkich przemian społecznych, jakich był świadkiem.

Unf*ck yourself. Napraw się! – Gary John Bishop

To napisany prostym, przystępnym i zabawnym językiem poradnik dla osób, które chcą osiągnąć życiowy sukces. Jego lektura pomoże wziąć sprawy w swoje ręce i uciszyć wewnętrzny krytyczny głos, które niejednokrotnie hamuje nas przed działaniem. Pomoże dostrzec wewnętrzny potencjał i otworzyć się na nowe możliwości.

Później- Stephen King

Najnowsza książka mistrza grozy, nie zawiedzie jego wiernych czytelników oraz miłośników mocnych wrażeń. To opowieść o Jamiem, mężczyźnie, który od najmłodszych lat widuje zmarłych i zna ich mroczne sekrety. Przerażająca i poruszająca opowieść, od której nie będziesz mogła się oderwać.

Afekt. Joanna Chyłka- Remigiusz Mróz

Najnowsza powieść Remigiusza Mroza, to kolejna książka z serii z Joanną Chyłką w roli głównej bohaterki. Tym razem znana adwokat musi zmierzyć się ze swoim największym zawodowym koszmarem- obroną pedofila. Jej klient jest równocześnie wysoko postawiona personą w świecie polskiej polityki… Dowiedz się, jak bardzo skomplikuje to życie Chyłki.

Niewidzialne życie Addie LaRue- Victoria Schwab

Ta książka nie przestaje królować na listach bestsellerów New York Timesa. To opowieść o dziewczynie, która w przeszłości zawiera pakt z diabłem i otrzymuje szansę na wieczne życie. Jednak bez możliwości na bycie zapamiętaną przez kogokolwiek. Wszystko zmienia się, gdy po 300 latach trafia do Nowego Jorku. Dowiedz się, jak potoczą się losy niewidzialnej Addie.

Normalni ludzie- Sally Rooney

To opowieść o trudnej miłości Marianne i Connella, którzy poznali się w liceum. Śledzimy historię nastolatków, którzy pochodzą z różnych środowisk. W obawie przed krytyką otoczenia, ukrywają swoją przyjaźń, która z czasem przeradza się w prawdziwą miłość. Poznaj ich dalsze losy i zobacz, jak się zmieniają. Książka ta niesie ważne przesłanie i pozwala poznać problemy młodzieży XXI wieku. Na jej podstawie powstał serial obyczajowy na Netflixie.

Firefly Lane- Kristin Hannah

Na podstawie tego bestsellera New York Timesa, Netflix stworzył serial bijący rekordy popularności. To opowieść o wieloletniej przyjaźni dwóch kobiet, które od dziecka wzajemnie się wspierają i sobie pomagają. Pozornie zupełnie różne, w rzeczywistości połączone przyjaźnią wokół, której koncentruje się ich życie. Poruszająca, słodko-gorzka powieść, nie tylko dla kobiet.

Udostępnij: