Jesienna aura zachęca do spędzania wieczorów w domu, w towarzystwie koca, kubka gorącej herbaty i dobrej książki. Przedstawiamy propozycje na coraz dłuższe, jesienne wieczory.

Egzekucja. Joanna Chyłka- Remigiusz Mróz

Najnowsza powieść Remigiusza Mroza, to kolejna, już 14.książka z serii z Joanną Chyłką w roli głównej bohaterki. Tym razem znana i bezkompromisowa adwokat musi zmierzyć się zaginięciem Kordiana Oryńskiego. Prawniczka już od trzech miesięcy nie jest w stanie trafić na żaden jego ślad, ale nie zamierza się poddawać. Jednocześnie stara się prowadzić biuro porad prawnych i prowadzić do uchylenia decyzji sądu dyscyplinarnego o usunięciu jej z zawodu. Jak na razie wszystko idzie nie tak, aż do momentu, gdy zgłasza się do niej nowy klient…

Wybaczam Ci- Remigiusz Mróz

Kolejna książka polskiego mistrza kryminały- Remigiusza Mroza. Wciągający thriller, od którego nie sposób się oderwać! Poznaj historię Iny Kobryn, która wraz z mężem prowadzi spokojne i uporządkowane życie. Wszystko zmienia się, gdy na Facebooku ukochanego odkrywa tajemniczą wiadomość od nieznajomej kobiety, o treści „Wybaczam Ci…”. Jak się okazuje, jej mąż ma przed nią wiele sekretów, a to nie jedyna tajemnica, jaką przed nią ukrywał. Ustabilizowane życie kobiety wkrótce zmieni się w prawdziwy w koszmar.

Druga szansa- Katarzyna Berenika Miszczuk 

Na podstawie książki „Druga szansa” Katarzyny Bereniki Miszczuk, w tym roku Netlix zekranizował wciągający serial “Otwórz oczy”. To historia młodej dziewczyny Julii, która pewnego dnia budzi się w szpitalu, nie wiedząc kim jest, ani gdzie się znajduje. Z czasem dowiaduje się, że cała jej rodzina zginęła w pożarze i tylko jej udało się ujść z życiem. Jednak na skutek odniesionych obrażeń straciła pamięć. Jest coraz bardziej zagubiona i przerażona, choć znajduje się w ośrodku o nazwie Druga Szansa, nie wydaje się, by kuracja miała ją otrzymać… Na dodatek w szpitalu zaczynają się dziać coraz bardziej niepokojące rzeczy.

Zazdrość- Jo Nesbo

Jo Nesbo, norweski mistrz kryminału w swojej najnowszej książce, kolejny raz zapewni czytelnikom znakomitą rozrywkę. „Zazdrość” to zbiór opowiadań, których bohaterowie doświadczają gwałtownych uczuć. Mogą one prowadzić do wielu nieprzewidywanych skutków. Poznaj historię policjanta z Aten, który bada sprawę zaginionego turysty. Kobiety która chce popełnić samobójstwo, po tym jak odkrywa, że jej mąż ją zdradza. Kierowcy taksówki który podejrzewa, że jego żona ma romans. Gwarantujemy, że nie oderwiesz się od tej książki!

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img