Osoby spod tych znaków zodiaku NIE ZNOSZĄ świąt Bożego Narodzenia!

Przedstawiciele poniższych znaków zodiaku już samo słuchanie świątecznych piosenek traktują jako zło konieczne. Drażni ich świąteczny klimat i wszystko, co z nim związane. Potrafią oni nie tylko sobie zepsuć świąteczny humor, ale również wszystkim wokół siebie.

Wydawałoby się, że czas świąt Bożego Narodzenia powinien wpływać na nas pozytywnie. Niemniej jednak znajdą się osoby, które wręcz nie znoszą całego klimatu i aury świąt. Nie kwapią się również do spędzania czasu w gronie krewnych, a na samą myśl o tym stają się nieznośne. Ezoterycy wyodrębnili cztery znaki zodiaku, na które świąteczna aura nie wpływa pozytywnie. Sprawdź, czy to właśnie ty do nich należysz.

ZOBACZ TAKŻE: Imiona z czarnej listy! Są „przeklęte” i mogą zwiastować kłopoty!

Te znaki zodiaku nie znoszą świąt Bożego Narodzenia

Waga

Jak się okazuje, ten znak zodiaku najtrudniej przechodzi czas świąt. Wagi przede wszystkim cenią sobie swój spokój i rutynę, a wszystko, co jest w stanie im w tym przeszkodzić traktują, jako zło konieczne. Nie lubią, kiedy ich plany zostają zaburzone i muszą się podporządkować innym. Już na samą myśl gradobicia pytań od krewnych przy świątecznym stole odczuwają niepokój, ponieważ czują się wtedy bezbronne i zmuszone do odpowiedzi. To zdecydowanie jeden z tych znaków, dla którego święta mogłyby nie istnieć.

Bliźnięta

Bliźnięta również należą do tych znaków zodiaku, które najchętniej święta spędziłyby w mniej tradycyjny sposób. Kiedy tylko mogą przygotowania świąteczne odkładają na bok i mają tendencję do brania na siebie więcej służbowych obowiązków, aby uniknąć przedświątecznej gorączki. Chętniej zostają po godzinach w pracy, niż z uśmiechem na ustach wracają do domu, aby dać się ponieść świątecznej aurze. Choć ostatecznie poddają się tradycji i kiedy nadchodzi wigilia, są mniej zrzędliwe, to i tak potrafią uprzykrzyć bliskim życie. Bliźnięta zdecydowanie nie należą do osób, które cenią sobie świąteczny czas.

Lew

Lwy również zaliczają się do grona znaków, które za nic mają sobie świąteczne przygotowania. Choć lubią czas, kiedy cała rodzina gromadzi się przy wigilijnym stole, to chętnie unikają przygotowań i wszystkiego, co związane ze świętami. Nie interesują ich świąteczne porządki. Lwy potrafią również doskonale odpierać stres związany z przygotowaniami do świąt, który niemal nigdy się im nie udziela. Jedyny plus, który widzą w tym okresie, to fakt, że przez kilka dni można odpocząć i spędzić czas z bliskimi.

Baran

Barany natomiast to jeden z tych znaków, któremu lepiej nie wchodzić w drogę w trakcie świątecznych przygotowań. Wszystko je irytuje i potrafią być naprawdę nieznośne. W mgnieniu oka potrafią rozpętać awanturę, aby później przepraszać za swoje słowa. Kiedy coś nie idzie po myśli Barana, lepiej mu wtedy nie przeszkadzać i poczekać aż ochłonie. Nerwowy nastrój opuszcza Barany, dopiero wtedy, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a one mogę ze spokojem cieszyć się świąteczną aurą.

Udostępnij: