Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Bo choć dla czasu staje się nicością, ona jest dla mnie całą wiecznością.

Inne

znak cytatu I nigdy nie będę kochał tego świata, gdzie dzieci są torturowane.

Inne

znak cytatu Jak się człowiek za bardzo szczerzy do życia, to w końcu od tego życia może dostać w zęby.

Inne

znak cytatu Nic mi to nie przeszkadza, że na ciebie czekam, skoro wiem, że przyjdziesz.

Inne
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu - Zobacz, rozejrzyj się. Widzisz to miejsce? Te ślicznie odpucowane kolumny, lśniące poręcze schodów, podłogę pastowaną chyba tłuszczem młodych dziewic i polerowaną ich złocistymi puklami Jeszcze te uginające się stoły pełne przekąsek przygotowane przez najlepszych kucharzy świata. O, widzisz tamten półmisek? Paruje tak nie od gorąca, tylko od temperatury przekleństw Gordona Ramseya rzuconych nad...

Inne

znak cytatu Jeszcze pamiętam dobrze, co to znaczy być samemu, tak całkiem, i mimo że nie wyglądam na takiego faceta, co przejmuje się podobnymi sprawami, czasami jakoś tak robi się chujowo, tak szaro, buro i nijako, jakby ciągle w mojej głowie padał deszcz albo topniał śnieg i mieszał się ze żwirem dopiero co nasypanym przez posypywarki, jeden szlam bez żadnego koloru, bez niczego, w którym człowiek się rozpuszcza, w którym się tonie i nie ma za co się chwycić, i nie ma żadnej osoby, która mogłaby podać gałąź, żeby mnie wyciągnąć, i coraz bardziej wtedy czuję to wszystko, jak szlam wpada mi do ust, kiedy oddycham, całe je zakleja, jak czasami we śnie wchodzi przez przełyk do żołądka.

Inne

znak cytatu Czasami trzeba dopuścić zło, by mogło się to ostatecznie obrócić w dobro.

Inne

znak cytatu Do czasów dziecięcych wrócić chcę.
Gdzie nie było problemów, gdzie życie było proste, gdzie nic nie obchodziło mnie..

Inne

znak cytatu Chodzi o zasadę. Nie ufam Ci, bo nigdy nie dałaś mi powodu, by Ci ufać. Skoro chcesz, żebym Ci uwierzyła musisz udowodnić że mogę Ci wierzyć.

Inne

znak cytatu W tej chwili nie wierzę absolutnie w nic i nie mam żadnej nadziei.

Inne

Zobacz więcej