Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przez pierwsze dwadzieścia pięć lat krępowało cię to, że byłeś na wszystko za młody, przez ostatnie dwadzieścia pięć lat dotkliwiej przytłoczy cię to, że będziesz na wszystko za stary. Między chmurą początku i chmurą końca - jakże mało osłonecznionej przestrzeni w ludzkim życiu.

Inne

znak cytatu Ani Antoni na morzu wiatru nie dogoni.

Inne

znak cytatu Dokąd tak pędzisz stojąc?

Inne

znak cytatu Dobremu wojownikowi brzmi milej "musisz" niźli "chcę".

Inne

znak cytatu Człowiek ewoluował miliony lat, żeby wyjść z lasu. Po co więc do niego wracać?

Inne

znak cytatu Byłoby pięknie, gdyby uczucia można było zwyczajnie wyłączyć.

Inne

znak cytatu Tylu ciekawych ludzi przegapiliśmy, przez tylu niewłaściwych...

Inne

znak cytatu Moje oczy są jak 2 zawodowi kieszonkowcy, którzy kradną wszystko z zamiarem przechowania tego w pamięci.

Inne

znak cytatu Ani honoru, ani sumienia na nogi zamiast butów nie wzujesz... Honor i sumienie potrzebne są tylko tym, co mają władzę i siłę.

Inne

znak cytatu Lubię wady i czuję się bardziej komfortowo w obencości osób, które je posiadają. Ja jestem w całości złożony z wad mocno ściśniętych dobrymi intencjami.

Inne