Wyjaśniamy zachowanie psów! Maślane oczy, czy chodzenie za Tobą do toalety ma swoje znaczenie

#Robi maślane oczy

Jeśli Twój pies czasem spogląda na Ciebie z maślanymi oczami to dobry znak. Psy, podobnie jak ludzie, przyjmują taki wyraz twarzy kiedy kogoś kochają i bezgranicznie ufają.

#Chodzi za Tobą do toalety

Psy czasem chodzą za swoimi właścicielami do toalety. Jest to dość niekomfortowe, jednak psy robią to z prostego powodu. Jesteś jego najlepszym przyjacielem i chce robić z Tobą wszystko.

#Przychodzi do Ciebie po jedzeniu

Dla psów jedzenie to ważna część życia. Muszą być skupione jedząc, ponieważ tak podpowiada im instynkt. Obawiają się, że ktoś może im zabrać ich posiłek. Jeśli pies przychodzi do Ciebie po posiłku to znaczy, że bezgranicznie Ci ufa.

#Liże Cię

Pies liżąc Cię pokazuje, że to Ty jesteś liderem, a on jest Ci całkowicie oddany.

#Wita Cię po powrocie do domu

Psy tęsknią tak, jak ludzie, a czasem nawet bardziej. Kiedy pies rzuca się na Ciebie po powrocie do domu, to znaczy, że po prostu bardzo za Tobą tęsknił.

#Kładzie się w Twojej pościeli kiedy wychodzisz

Pies przytula się do poduszki i pościeli, aby poczuć Twój zapach. Robi to po to, by lepiej poradzić sobie z tęsknotą.

#Pociesza Cię

Pies jest w stanie odczytać emocje człowieka. Jest też bardzo empatyczny. Dlatego kiedy Ty jesteś smutny, on też jest smutny i stara się Cię pocieszyć swoją obecnością.

#Napiera na Ciebie ciałem

Psy są pieszczochami. Dotyk jest dla nich tak samo ważny jak dla ludzi. Dlatego jeśli na Ciebie napiera to znaczy, że pragnie pieszczot.

+
Udostępnij:


Sklep


Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img