Twój ulubiony kolor szminki zdradzi jaką posiadasz osobowość

Każda z kobiet posiada swoją ulubioną szminkę, w której czuje się najlepiej. Czy jest to zwykła kwestia gustu, czy może kolor szminki ma głębsze znaczenie? Sprawdź jak opisuje Twoją osobowość ulubiona barwa szminki!

Wyrazisty róż

Jesteś osobą, która nie idzie za tłumem. Lubisz się wyróżniać i nie przejmujesz się krytyką innych. Jesteś wierna swoim przekonaniom i mocno się ich trzymasz. Cenisz tego rodzaju wierność. Jesteś sobą i uwielbiasz to.

Jasny róż

Stawiasz na naturalność, co jest bardzo cenione wśród otoczenia. Jesteś osobą, która bez większego wysiłku osiąga swoje cele. Nie zawsze jest to zaletą, ale z pewnością Twoje otoczenie Ci tego zazdrości.

Nude

Ten cielisty kolor jest oznaką ogromnej pewności siebie. Doskonale znasz swoją wartość, a więc nie potrzebujesz sięgać po mocne kolory. Zawsze dostajesz to, co pragniesz i uwielbiasz tę cechę pokazywać światu.

Różne odcienie fioletu

Z pewnością słyszysz wiele komplementów, a ten kolor znakomicie pasuje do Twojej urody. Jednak, Twoja spokojna postawa może powodować, że Twoje otoczenie czuje się onieśmielone. Od czasu do czasu warto postawić na coś nowego, co wyrwie Cię z monotonności.

Czerwona

Jesteś kobietą, która nie boi się zmian, ale docenia to, co dobre i nie zawsze decyduje się na zmiany. Cenisz sobie stare znajomości i mało kiedy, jako pierwsza, zrywasz kontakt. W taki sam sposób podchodzisz też do przedmiotów.

+
Udostępnij: