Wykonał eksperyment, który podbił serca internautów. Rodzice 9-latka są pod wrażeniem!

Dzieci codziennie odkrywają rzeczywistość. Jako rodzic, staramy się, aby jak najdłużej żyło w świecie bajek, zabawy i różnych postaci. Co, jeśli same zaczną szukać odpowiedzi na rzeczywistość? Okazuje się, że mają na to różne ciekawe sposoby!

Eksperyment

9-letni chłopiec dokonał eksperymentu, który wywołał wiele emocji wśród internautów. W interesujący sposób sam odpowiedział sobie na nurtujące go pytanie. Postanowił sprawdzić, czy Wróżka Zębuszka naprawdę istnieje. W końcu interesowało go, jakim cudem znajduje pieniądze pod poduszką, kiedy wieczór wcześniej chował tam mleczaka. Na Twitterze całą historię opisał ojciec chłopca.

Właśnie dowiedziałem się, że nasz 9-letni syn zrobił na nas eksperyment. Wypadł mu ząb, nikomu o tym nie powiedział i trzymał go pod poduszką przez 3 dni. Nie znalazł żadnych pieniędzy. Następnie powiedział nam o tym, że wypadł my ząb, kolejna noc i pod poduszką znalazły się pieniądze. Wtedy skonfrontował nas z jego naukowymi dowodami, że Wróżka Zębuszka nie istnieje.
Zdjęcie Wykonał eksperyment, który podbił serca internautów. Rodzice 9-latka są pod wrażeniem! #1

Komentarze

Wpis polubiło wiele osób. Sprawił, że reszta internautów zaczęli wspominać, jak to oni mieli z tym styczność.

Ta, moja córka zrobiła to samo, tylko nie powiedziała nam dopóki kolejny ząb nie wyszedł i wtedy powiedziała nam prywatnie… Nie chciała tego popsuć swojemu bratu
Zdjęcie Wykonał eksperyment, który podbił serca internautów. Rodzice 9-latka są pod wrażeniem! #2

Pojawiły się również rady, jak można było zareagować na taki eksperyment. Cała sytuacja jest jednak dowodem na to, że dzieci z czasem szukają odpowiedzi i chcą poznawać świat, a ich sposób na to często jest rewelacyjny!

Prosta odpowiedź: Zębowa Wróżka potrzebuje pozwolenia rodziców, aby wziąć ząb, bo pracuje dla nich.
Zdjęcie Wykonał eksperyment, który podbił serca internautów. Rodzice 9-latka są pod wrażeniem! #3

Źródło:


+
Udostępnij: