Co oznacza Twój strach? Dowiedz się spoglądając na grafikę!

Każdy z nas posiada w sobie lęki i strach. Nie zawsze jesteśmy ich świadomi, a to mogą nam pokazać psychotesty. Nasze wybory mogą wydawać się bez znaczenie, ale podświadomość w ten sposób ukazuje co dzieje się w naszych myślach. Spójrz na grafikę i dowiedz się czego tak naprawdę się lękasz.

Zdjęcie Co oznacza Twój strach? Dowiedz się spoglądając na grafikę! #1

#A

Obawiasz się tego, co Cię czeka. Przeraża Cię myśl o niepewnej przyszłości i świadomość, że są rzeczy, nad którymi nie masz kontroli. Martwi Cię, że nie osiągniesz tego, o czym marzysz. Pamiętaj, że przyszłość to nie jedyna rzecz, o której warto myśleć. Jesteś tu i teraz, a więc ciesz się teraźniejszością i ludźmi, których masz dookoła siebie. Skupiając się na przyszłości omija Cię to, co dzieje się teraz.

#B

Za bardzo zależy Ci na dobrej opinii innych. Martwisz się, że ktoś może źle Cię odebrać lub negatywnie pomyśli o Twoim zachowaniu. Przez to robisz wszystko co w Twojej mocy, aby być idealną osobą, co jest po prostu niemożliwe. Bądź sobą i nie bój się popełniać błędów. Każdy ma na swoim koncie potknięcia, ale to właśnie dzięki temu jesteśmy kim jesteśmy. Podporządkowanie się do upodobań innych prędzej czy później jedynie zacznie szkodzić.

#C

W Twoim przypadku strach nie istnieje. Wiesz co chcesz osiągnąć w życiu i do tego dążysz. Wyznaczasz sobie cele, które krok po kroku osiągasz. Posiadasz kontrolę nad swoim życiem i nie boisz się przeszkód. Jesteś osobą odważną i pewną siebie, która będzie walczyć o to, co do niej należy. Jedynie ogromne i drastyczne zmiany są w stanie wywołać w Twoim sercu lekki strach.

#D

Boisz się problemów i przeszkód, które życie może Ci zaserwować. Jesteś osobą, która musi mieć wszystko poukładane w życiu od A do Z, a więc nie bierzesz pod uwagę różnych niespodziewanych zakrętów. Przeraża Cię to, że nie wiesz, kiedy problemy mogą nastąpić oraz fakt, że nie masz nad tym kontroli. Pamiętaj, że dzięki przeszkodom stajesz się silniejszy i odporniejszy, a nie obawiaj się tego.

+

Udostępnij: