• Okładka artykułu Kolor twojego urodzenia – co mówi o tobie?
    73
    09 Maj 2019

    Kolor twojego urodzenia – co mówi o tobie?

    • #inne
Słyszałeś/aś kiedyś o czymś takim, jak kolor urodzenia? Są to barwy, które są przypisane do każdej daty oraz towarzyszą nam przez całe nasze życie. Dowiedz się, co mówi o Tobie kolor urodzenia.

Znajdź kolor urodzenia

23 grudnia – 1 stycznia –czerwony

2 stycznia – 11 stycznia –pomarańczowy

12 stycznia – 24 stycznia –żółty

25 stycznia – 3 lutego –różowy

4 lutego – 8 lutego –niebieski

9 lutego – 18 lutego –zielony

19 lutego – 29 lutego –brązowy

1 marca – 10 marca –woda/przezroczysty

11 marca – 20 marca –limonkowy

21 marca –czarny

22 marca – 31 marca –fioletowy

1 kwietnia – 10 kwietnia –granatowy

11 kwietnia 20 kwietnia –srebrny

21 kwietnia – 30 kwietnia –biały

1 maja – 14 maja –niebieski

15 maja – 24 maja –złoty

25 maja – 3 czerwca –kremowy

4 czerwca – 13 czerwca –szary

14 czerwca – 23 czerwca –kasztanowy

24 czerwca –szary

25 czerwca – 4 lipca –czerwony

5 lipca – 14 lipca –pomarańczowy

15 lipca – 25 lipca –żółty

26 lipca – 4 sierpnia –różowy

5 sierpnia – 13 sierpnia –niebieski

14 sierpnia – 23 sierpnia –zielony

24 sierpnia – 2 września –brązowy

3 września – 12 września –wodny/przezroczysty

13 września – 22 września –limonkowy

23 września –oliwkowy

24 września – 3 października –fioletowy

4 października – 13 października –granatowy

14 października – 23 października –srebrny

24 października – 11 listopada –biały

12 listopada – 21 listopada –złoty

22 listopada – 1 grudnia –kremowy

2 grudnia – 11 grudnia –szary

12 grudnia – 21 grudnia –kasztanowy

22 grudnia –morski

Interpretacja

Czerwony– miłość jest dla Ciebie bardzo wyjątkowa. Kochasz i uwielbiasz być kochanym. Bardzo dobry z Ciebie towarzysz, chociaż zdarza Ci się popaść w melancholijny nastrój.

Pomarańczowy– nie obdarzasz zaufaniem od razu, bardzo ciężko jest Ci zaufać. Jednak, jeśli tak już się stanie, to Twoje zaufanie jest bezgraniczne. Dobrze traktujesz innych oraz jesteś pracowitą osobą.

Żółty– jesteś godną zaufania, pozytywną, romantyczną i aktywną osobą. Jesteś ekspertem w podejmowaniu dobrych decyzji.

Różowy– marzysz o romantycznej historii miłosnej niczym z bajki. Bywa, że zbyt wiele od siebie oczekujesz, ale to jesteś bardzo pomocną i pracowitą osobą.

Niebieski– jesteś introwertykiem, któremu bardzo ciężko zaufać innym. Jest Ci dobrze z samym sobą, ale może czasami warto otworzyć się na otoczenie?

Zielony– należysz do grupy osób, które nie szukają, a czekają, aż miłość zapuka do drzwi. Za to jesteś bardzo lubianą osobą oraz bez problemu nawiązujesz przyjaźnie.

Brązowy– zakochujesz się bardzo szybko i bez problemów. Niestety, czasami wychodzi Ci to na złe, ponieważ narzucasz innym swoje zdanie.

Woda/przezroczysty– bardzo szybko się zakochujesz i bardzo szybko zaczynasz ufać drugiej osobie. Niestety, czasami sprawia to, że bardzo łatwo jest Cię zranić.

Limonkowy– masz problemy z zaufaniem oraz nie potrafisz poradzić sobie z zazdrością. Wydajesz się być spokojną osobą, ale w środku posiadasz burzę emocji, z którymi sobie nie radzisz.

Czarny– pomimo swojej odwagi, to nie lubisz zmian zachodzących w swoim życiu, a to dlatego, że nie masz pojęcia jak chcesz żyć i czego oczekujesz od siebie i otoczenia.

Fioletowy– rozwój osobisty oraz nauka jest dla ciebie ważna. Uwielbiasz poznawać ludzi, ale czasami zapominasz co jest dla nich ważne.

Granatowy– namiętność jest dla Ciebie określeniem uczucia, jakim jest miłość. Jesteś pełnym radości i bardzo emocjonalnym człowiekiem.

Srebrny– kreatywność czasami ponosi Cię do takiego stopnia, że zaczynasz kierować się w stronę bez celu do momentu, aż ktoś Ciebie nie przytrzyma.

Biały– marzysz, ale też potrafisz te marzenia zmienić w czyn. Niestety, masz problemy z zazdrością. Potrafisz wzbudzić szacunek u innych ludzi.

Złoty– przede wszystkim jesteś człowiekiem wartym zaufania oraz każdy może na Tobie polegać. Doskonale rozróżniasz dobro od zła.

Kremowy– bardzo ciężko się zakochujesz, ale kiedy to nastąpi, jesteś bardzo wierny/a i kochasz całym sercem. Rywalizacja i nienawiść na pewno nie są Twoim mottem przewodnim w życiu.

Szary– jesteś bardzo aktywnym człowiekiem. Żywiołowy i otwarty na swoje emocje. Zdarza się, że chcesz zwrócić na siebie uwagę swojego towarzystwa, a to dlatego, że czasami bywasz samolubny.

Kasztanowy– indywidualista, zdeterminowany i bardzo inteligentny. Jeśli chodzi o relacje z innymi, to zdarza Ci się nieumyślnie skrzywdzić drugą osobę, ale nie śpieszysz się z nawiązywaniem relacji i podchodzisz do niej bardzo dojrzale.

Oliwkowy– unikasz konfliktów. Walcząc o czyjeś szczęście, zapominasz o swoich własnych potrzebach.

Morski– ostrożnie podejmujesz decyzje oraz jesteś urodzonym przywódcą. Posiadasz niebywały gust, jeśli chodzi o wybór partnerów.