Słyszałeś/aś kiedyś o czymś takim, jak kolor urodzenia? Są to barwy, które są przypisane do każdej daty oraz towarzyszą nam przez całe nasze życie. Dowiedz się, co mówi o Tobie kolor urodzenia.

Znajdź kolor urodzenia

23 grudnia – 1 stycznia – czerwony

2 stycznia – 11 stycznia – pomarańczowy

12 stycznia – 24 stycznia – żółty

25 stycznia – 3 lutego – różowy

4 lutego – 8 lutego – niebieski

9 lutego – 18 lutego – zielony

19 lutego – 29 lutego – brązowy

1 marca – 10 marca – woda/przezroczysty

11 marca – 20 marca – limonkowy

21 marca – czarny

22 marca – 31 marca – fioletowy

1 kwietnia – 10 kwietnia – granatowy

11 kwietnia 20 kwietnia – srebrny

21 kwietnia – 30 kwietnia – biały

1 maja – 14 maja – niebieski

15 maja – 24 maja – złoty

25 maja – 3 czerwca – kremowy

4 czerwca – 13 czerwca – szary

14 czerwca – 23 czerwca – kasztanowy

24 czerwca – szary

25 czerwca – 4 lipca – czerwony

5 lipca – 14 lipca – pomarańczowy

15 lipca – 25 lipca – żółty

26 lipca – 4 sierpnia – różowy

5 sierpnia – 13 sierpnia – niebieski

14 sierpnia – 23 sierpnia – zielony

24 sierpnia – 2 września – brązowy

3 września – 12 września – wodny/przezroczysty

13 września – 22 września – limonkowy

23 września – oliwkowy

24 września – 3 października – fioletowy

4 października – 13 października – granatowy

14 października – 23 października – srebrny

24 października – 11 listopada – biały

12 listopada – 21 listopada – złoty

22 listopada – 1 grudnia – kremowy

2 grudnia – 11 grudnia – szary

12 grudnia – 21 grudnia – kasztanowy

22 grudnia – morski

Interpretacja

Czerwony – miłość jest dla Ciebie bardzo wyjątkowa. Kochasz i uwielbiasz być kochanym. Bardzo dobry z Ciebie towarzysz, chociaż zdarza Ci się popaść w melancholijny nastrój.

Pomarańczowy – nie obdarzasz zaufaniem od razu, bardzo ciężko jest Ci zaufać. Jednak, jeśli tak już się stanie, to Twoje zaufanie jest bezgraniczne. Dobrze traktujesz innych oraz jesteś pracowitą osobą.

Żółty – jesteś godną zaufania, pozytywną, romantyczną i aktywną osobą. Jesteś ekspertem w podejmowaniu dobrych decyzji.

Różowy – marzysz o romantycznej historii miłosnej niczym z bajki. Bywa, że zbyt wiele od siebie oczekujesz, ale to jesteś bardzo pomocną i pracowitą osobą.

Niebieski – jesteś introwertykiem, któremu bardzo ciężko zaufać innym. Jest Ci dobrze z samym sobą, ale może czasami warto otworzyć się na otoczenie?

Zielony – należysz do grupy osób, które nie szukają, a czekają, aż miłość zapuka do drzwi. Za to jesteś bardzo lubianą osobą oraz bez problemu nawiązujesz przyjaźnie.

Brązowy – zakochujesz się bardzo szybko i bez problemów. Niestety, czasami wychodzi Ci to na złe, ponieważ narzucasz innym swoje zdanie.

Woda/przezroczysty – bardzo szybko się zakochujesz i bardzo szybko zaczynasz ufać drugiej osobie. Niestety, czasami sprawia to, że bardzo łatwo jest Cię zranić.

Limonkowy – masz problemy z zaufaniem oraz nie potrafisz poradzić sobie z zazdrością. Wydajesz się być spokojną osobą, ale w środku posiadasz burzę emocji, z którymi sobie nie radzisz.

Czarny – pomimo swojej odwagi, to nie lubisz zmian zachodzących w swoim życiu, a to dlatego, że nie masz pojęcia jak chcesz żyć i czego oczekujesz od siebie i otoczenia.

Fioletowy – rozwój osobisty oraz nauka jest dla ciebie ważna. Uwielbiasz poznawać ludzi, ale czasami zapominasz co jest dla nich ważne.

Granatowy – namiętność jest dla Ciebie określeniem uczucia, jakim jest miłość. Jesteś pełnym radości i bardzo emocjonalnym człowiekiem.

Srebrny – kreatywność czasami ponosi Cię do takiego stopnia, że zaczynasz kierować się w stronę bez celu do momentu, aż ktoś Ciebie nie przytrzyma.

Biały – marzysz, ale też potrafisz te marzenia zmienić w czyn. Niestety, masz problemy z zazdrością. Potrafisz wzbudzić szacunek u innych ludzi.

Złoty – przede wszystkim jesteś człowiekiem wartym zaufania oraz każdy może na Tobie polegać. Doskonale rozróżniasz dobro od zła.

Kremowy – bardzo ciężko się zakochujesz, ale kiedy to nastąpi, jesteś bardzo wierny/a i kochasz całym sercem. Rywalizacja i nienawiść na pewno nie są Twoim mottem przewodnim w życiu.

Szary – jesteś bardzo aktywnym człowiekiem. Żywiołowy i otwarty na swoje emocje. Zdarza się, że chcesz zwrócić na siebie uwagę swojego towarzystwa, a to dlatego, że czasami bywasz samolubny.

Kasztanowy – indywidualista, zdeterminowany i bardzo inteligentny. Jeśli chodzi o relacje z innymi, to zdarza Ci się nieumyślnie skrzywdzić drugą osobę, ale nie śpieszysz się z nawiązywaniem relacji i podchodzisz do niej bardzo dojrzale.

Oliwkowy – unikasz konfliktów. Walcząc o czyjeś szczęście, zapominasz o swoich własnych potrzebach.

Morski – ostrożnie podejmujesz decyzje oraz jesteś urodzonym przywódcą. Posiadasz niebywały gust, jeśli chodzi o wybór partnerów.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img