Znaki zodiaku, które są szczere do bólu – czasami potrafią użyć zbyt mocnych słów!

Bycie szczerym nie jest prostym zadaniem. Wielu ludzi uważa, że nieuprzejmość lub bycie chamskim również podpina się pod to określenie. W rzeczywistości jednak szczerość polega jedynie na przedstawieniu swojego stanowiska nie pozostawiając żadnych złudzeń. Niektórzy i tak mimo wszystko starają się ograniczyć i zostawić pewne kwestie dla siebie. Reszta natomiast potrafi być szczera do bólu, a czasami zdarza im się użyć zbyt mocnych słów. Poznaj zatem znaki zodiaku, które wyróżniają się pod tym względem.

Baran

Osoby, które kiedykolwiek poprosiły zodiakalne Barany o szczerość, pewnie do tej pory tego żałują. Osoby spod tego znaku zodiaku mówią dosłownie wszystko, co tyczy się danego tematu. Nie starają się załagodzić słów oraz nie pomijają pewnych faktów tylko po to, aby drugiej osobie nie zrobiło się przykro. Jeśli ktoś chce szczerości, to Baran chętnie ją zaserwuje, ale każdy musi się liczyć z tym, że nie zawsze jest ona przyjemna.

Byk

Byki doskonale zdają sobie sprawę z tego, że słowa mają potężną moc, ale nie powstrzyma ich to przed wypowiedzeniem tego, co druga osoba musi usłyszeć. Osoby spod tego znaku wręcz nie znoszą kłamstwa, a więc nie ma co liczyć na to, aby zodiakalny Byk do tego się posunął. Są w stanie użyć mocnych słów, jeśli sytuacja tego wymaga i mimo że widok zranionej osoby nie jest dla niego przyjemny, to ma świadomość, że postąpił słusznie.

Bliźnięta

Osoby spod tego znaku bardzo długo zmuszają się do szczerej rozmowy. Rozgrywają walkę między sercem a rozumem. Jeśli jednak decydują się na szczerość, to nie mają litości. W jednej chwili są w stanie wyrzucić z siebie wszystko, co im leży na sercu i nie zwracają uwagi na to, że te słowa mogą zranić. Uważają, że musiało być to powiedziane w taki, a nie inny sposób, aby można było zobaczyć efekty rozmowy.

Panna

Panny są szczere aż do bólu, ale zaczynają używać wyjątkowo mocnych słów, jeśli ktoś stara się zaprzeczyć ich słowom. Nie lubią, kiedy ktoś podważa ich szczere słowa, a więc sięgają po coraz to mocniejsze słowne amunicje, aby druga osoba w końcu odpuściła. Na początku zatem rozmowa ma na celu przekazanie szczerych myśli, z czasem jednak może to się zmienić na zwykłą walkę na argumenty.

Strzelec

Osoby spod tego znaku nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą używać zbyt mocnych słów. Są one bardzo szczere, nawet wtedy, kiedy nikt o to nie prosił. Nie potrafią jednak określić, jak bardzo ich słowa wpływają na drugiego człowieka. Nikt im nie zwraca na to uwagi, a więc żyją w przekonaniu, że ich brutalna szczerość w żaden sposób nie wpłynęła na rozmówcę.

Koziorożec

Nie ma możliwości, aby Koziorożce złagodzili nieco słowa tylko dlatego, że może to zranić czyjeś uczucia. Są to osoby wyjątkowo szczere, a to dlatego, że mają ważniejsze sprawy na głowie niż słodzenie drugiej osobie. Wychodzą z założenia, że jeśli ktoś chce prawdę i szczerość, to muszą nastawić się również na tę najgorszą opcję. Możesz mieć zatem pewność, że od Koziorożca otrzymasz szczerość, której nigdzie indziej nie znajdziesz.

Udostępnij: