Nasze znaki zodiaku nie różnią się jedynie pod względem zbioru cech, ale również wieku. Wiek znaku zodiaku wpływa na to, w jaki sposób postrzegamy świat i jak do niego podchodzimy. Dzięki temu wzajemnie pomagamy sobie jeszcze lepiej zrozumieć to, co nas otacza. Dowiedz się zatem, w jakim wieku jest twój znak zodiaku.

Baran

Osoby spod tego znaku zodiaku czują ekscytację pod kątem każdej aktywności. Jest ich wszędzie pełno i chętnie biorą udział w różnych zadaniach. Każdą najzwyklejszą czynność potrafią zmienić w zabawę i potrafią cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Z iskierką w oku opowiadają o swoich przygodach. Świadczy to o tym, że zodiakalne Barany w duszy są jeszcze dziećmi i na każdym kroku okazują swoją niewinność.

 

Byk

Dusza zodiakalnych Byków znajduje się w wieku nastoletnim. Starają się i potrafią znieść niektóre sytuacje w dorosły sposób, ale zdarza im się jeszcze pogubić. Nieustannie poszukują odpowiedzi na nurtujące je pytania oraz chętnie poznają nowe otaczające je rzeczy. W swoim zodiakalnym wieku starają się również znaleźć odpowiednią stabilizację.

 

Bliźnięta

Podobnie do zodiakalnych Byków, Bliźnięta znajdują się w nastoletnim wieku. Nadal uczą się kontrolować swoje emocje. Niemniej jednak potrafią znieść bardzo dużo i często w dojrzały sposób rozwiązują swoje problemy. Nie zmienia to jednak faktu, że zdarza im się przejmować rzeczami, które w rzeczywistości nie mają żadnego znaczenia.

 

Rak

Osoby spod tego znaku zodiaku są nastoletnimi dorosłymi. Zawsze starasz się zaopiekować swoimi bliskimi oraz starasz się pomóc im znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania. W przeciwieństwie do zodiakalnych Byków i Bliźniąt skupiasz się bardziej na tym, co będzie w przyszłości i lepiej wiesz, co oczekujesz od życia.

 

Lew

Zodiakalne Lwy świadomie podchodzą do życia i wiedzą, co wymagać. Poważnie podchodzą do swojej przyszłości, ale nie potrafią jeszcze odpuścić dobrej zabawy i imprezowania. Lubią znajdywać się w centrum zainteresowania, a więc chętnie wybierają się do miejsc, gdzie znajduje się duża ilość osób. Można śmiało zatem powiedzieć, że dusza zodiakalnych Lwów znajduje się na początku lat 20.

 

Panna

Dusza tych osób zbliża się do 30 lat. Zodiakalne Panny już poważnie podchodzą do swojej przyszłości i starają się podejmować decyzje, które będą dla nich korzystne na długie lata. Zdarza im się zachować niedojrzale, ale tylko i wyłącznie podczas żartów i wygłupów. W życiu codziennym są to osoby dojrzałe i poważne.

 

Waga

Osoby spod tego znaku zodiaku chcą bardzo szybko uchodzić za dojrzałe i dorosłe. Ich duszę można określić na ponad 30 lat. Zodiakalne Wagi odmawiają sobie tego nastoletniego podejścia do pewnych spraw, mimo że nadal tkwi w nich ciekawość świata i niewinność. Pozwól sobie zatem na odrobinę relaksu i poszukuj odpowiedzi na nurtujące cię pytania.

 

Skorpion

Zodiakalne Skorpiony znajdują się w wieku ponad 40 lat. W przeciwieństwie do innych doskonale potrafią określić jakie obecne problemy w rzeczywistości nie będą miały znaczenia za rok lub kilka lat. To pozwala im skupić się na sprawach ważniejszych, które mają poważniejszy wpływ na ich życie. Nie zmienia to jednak faktu, że osoby spod tego znaku nadal potrafią wciągnąć się w bezsensowne dyskusje i zdarza im się poświęcać dużo energii na sprawy bez znaczenia.

 

Strzelec

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo dojrzałe i potrafią czerpać lekcje o samych sobie oraz o życiu. Ich dusza jest w średnim wieku, ale nadal posiadają w sobie iskierkę dziecka. Uwielbiają stroić żarty oraz posiadają niesamowite poczucie humoru. W zależności od otoczenia – są albo najdojrzalsi, albo niczym dziecko.

 

Koziorożec

Zodiakalne Koziorożce skupiają się na samorozwoju. Nie przejmują się problemami życia i dramami. Wolą poświęcić swoją uwagę na swoim zdrowiu, zrozumieniu swoich potrzeb i samego siebie. Ich dusza jest starsza, około 60-70 lat. Osoby te ignorują negatywne małe sprawy, a za to poświęcają wiele zainteresowania tym pozytywnym, które są zdecydowanie ważniejsze.

 

Wodnik

Osoby spod tego znaku zodiaku posiadają bardzo starą duszę. Nie mają w zwyczaju tego okazywać, ale w rzeczywistości są bardzo doświadczonymi i dojrzałymi osobami, mimo że nie doświadczyli wszystkiego. Posiadają w sobie niesamowitą mądrość, którą dzielą się z innymi. Istnieje duża różnica między Wodnikami a młodszymi znakami zodiaku jak na przykład Barany. Powoduje to, że nie zawsze potrafią się dogadać.

 

Ryby

Najstarszy znak zodiaku. Ich dusza jest wyjątkowo stara. Osoby spod tego znaku zodiaku interesują się rzeczami, które nie przynoszą radości innym. Zodiakalne Ryby kryją w sobie przeróżne mądrości, jako że bardzo dużo rozmyślają o życiu. W pełni sobie ufają, a więc nie boją się podążać za swoją intuicją, dzięki czemu czerpią z życia, ile się tylko da.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img