Pani Gosia Dziedzic jakiś czas temu na swoim profilu na Tik Toku zamieściła nagranie, na którym pozdrowiła swoich obserwujących z plaży w Stegnie. Filmik stał się hitem a słowa pani Gosi wykorzystali znani youtuberzy m.in. Karol Wiśniewski. Autorka nagrania początkowo chciała zapłaty od Friza za wykorzystanie jej prawa autorskich, po czym w szybkim czasie „przeprosiła za pomyłkę”. Jak do jej przeprosin odniósł się Friz?

  „Jestem w Stegnie na plaży” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych virali na Tik Toku. Nagranie pojawiło się na profilu pani Gosi Dziedzic, któ®a publikuje a Tik Toku pod pseudonimem sarusia55, w którym Pani Gosia pozdrawia swoich odbiorców z plaży w Stegnie.

  Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego - mówiła na nagraniu pani Gosia.

  Po sukcesie nagrania o plaży w Stegnie, Pani Gosia Dziedzic nagrała piosenkę, która także znalazła się na jej profilu na Tik Toku. Utwór sarusi55 stał się inspiracją m.in. dla producenta muzycznego Tribbsa i youtubera Friza, który przy współpracy z Przemkiem Pro stworzył piosenkę, której premiera teledysku ma odbyć się 4 sierpnia.

   W związku z tym, autorka nagrania „jestem w Stegnie na plaży” zażądała od Tribssa i Friza uznania jej praw autorskich i stosowanej zapłaty:

  Chciałabym mieć korzyści z tej piosenki, jeśli można. Na konto w PayPal, które mam. Będę bardzo wdzięczna. Zapraszam panów Friz i Tribbs o to, żeby uznali moje prawa autorskie, bardzo proszę, ponieważ są to moje prawa autorskie – powiedziała Pani Gosia Dziedzic.

  Jak na jej słowa zareagował Tribbs i Friz? Producent muzyczny zapewnił, że może oddać całość dochodu pani Gosi. Podobnie do sprawy podszedł Friz i co więcej od jakiegoś czasu Karol próbuje skontaktować się z panią Dziedzic. Pod komentarzem pani Gosi pod jednym z filmików Friza, Wiśniewski napisał kilka słów o znanej Tik tokerce:

  Pani Gosiu pani to super babka, nic sie nie stało, jak mogę się z Panią skontaktować? Chce pomóc

  Udostępnij:

  Sklep