Friz zwrócił się do autorki nagrania „W Stegnie na plaży”! „Chcę pomóc”

Pani Gosia Dziedzic jakiś czas temu na swoim profilu na Tik Toku zamieściła nagranie, na którym pozdrowiła swoich obserwujących z plaży w Stegnie. Filmik stał się hitem a słowa pani Gosi wykorzystali znani youtuberzy m.in. Karol Wiśniewski. Autorka nagrania początkowo chciała zapłaty od Friza za wykorzystanie jej prawa autorskich, po czym w szybkim czasie „przeprosiła za pomyłkę”. Jak do jej przeprosin odniósł się Friz?

  „Jestem w Stegnie na plaży” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych virali na Tik Toku. Nagranie pojawiło się na profilu pani Gosi Dziedzic, któ®a publikuje a Tik Toku pod pseudonimem sarusia55, w którym Pani Gosia pozdrawia swoich odbiorców z plaży w Stegnie.

  Witam was, jestem w Stegnie na plaży. Cześć. Cześć, na plaży jestem w Stegnie. Drugi dzień w Stegnie na plaży. Serdecznie was pozdrawiam ze Stegny, z Morza Bałtyckiego - mówiła na nagraniu pani Gosia.

  Po sukcesie nagrania o plaży w Stegnie, Pani Gosia Dziedzic nagrała piosenkę, która także znalazła się na jej profilu na Tik Toku. Utwór sarusi55 stał się inspiracją m.in. dla producenta muzycznego Tribbsa i youtubera Friza, który przy współpracy z Przemkiem Pro stworzył piosenkę, której premiera teledysku ma odbyć się 4 sierpnia.

   W związku z tym, autorka nagrania „jestem w Stegnie na plaży” zażądała od Tribssa i Friza uznania jej praw autorskich i stosowanej zapłaty:

  Chciałabym mieć korzyści z tej piosenki, jeśli można. Na konto w PayPal, które mam. Będę bardzo wdzięczna. Zapraszam panów Friz i Tribbs o to, żeby uznali moje prawa autorskie, bardzo proszę, ponieważ są to moje prawa autorskie – powiedziała Pani Gosia Dziedzic.

  Jak na jej słowa zareagował Tribbs i Friz? Producent muzyczny zapewnił, że może oddać całość dochodu pani Gosi. Podobnie do sprawy podszedł Friz i co więcej od jakiegoś czasu Karol próbuje skontaktować się z panią Dziedzic. Pod komentarzem pani Gosi pod jednym z filmików Friza, Wiśniewski napisał kilka słów o znanej Tik tokerce:

  Pani Gosiu pani to super babka, nic sie nie stało, jak mogę się z Panią skontaktować? Chce pomóc

  Zdjęcie Friz zwrócił się do autorki nagrania „W Stegnie na plaży”! „Chcę pomóc” #1

  Udostępnij: