”Emmanuel, nie rób tego”! Niesforny ptak z Florydy gwiazdą na TikToku!

Nazywa się Emmanuel Todd Lopez, ma pióra, choć nie umie latać, za to zdobył serca użytkowników platformy TikTok. Ptak Emu z Florydy stał się na tyle sławny w sieci, że jego właścicielkę zaproszono do programu Jimmy’ego Fallona. Co więcej, ptak doczekał się nawet własnej kolekcji ubrań. W czym tkwi jego sekret?

Knuckle Bump Farms podbija TikToka

Na platformie TikTok znajdziemy mnóstwo zabawnych filmików i nie da się ukryć, że wśród tak sporego kontentu ciężko się przebić w tłumie. Niemniej jednak udało się tego dokonać farmerce Taylor Blake, która zgromadziła na swoim profilu niemal 2 miliony obserwatorów. 29-latka zamieszkała na farmie Knuckle Bump Farms, aby pomóc w opiece nad zwierzętami swoim dziadkom. Bez wątpienia nie przypuszczała, że ta decyzja tak wpłynie na jej życie.

Ptak Emu o wdzięcznym imieniu Emmanuel został jednym z mieszkańców farmy na Florydzie, a teraz podbija internet. Kiedy w sieci jego właścicielka po raz pierwszy opublikowała filmik z nielotem, który przeszkadzał jej i gapił się w telefon nie słuchając poleceń swojej pani, nagranie w mgnieniu oka stało się viralem. Tym samym Taylor Blake nie poprzestała na jednym nagraniu, a internauci wprost pokochali niesfornego ptaka. Choć wielu z nich obawia się, że Emmanuel może stanowić zagrożenie dla swojej właścicielki, gdyż jest po prostu dzikim zwierzęciem, to ta przekonuje, że jest to niemożliwe. Wraz z pierzastym przyjacielem nie tylko wrzucają nagrania "face to face", ale również spędzają czas na popołudniowych drzemkach i razem świetnie się bawią.

O co chodzi z “Emmanuel nie rób tego”?

29-latka za każdym razem, kiedy niesforny ptak zamierza zaatakować jej telefon powstrzymuje go hasłami:

Emmanuel don't  (Emmanuel nie!)

 

Emmanuel, don't do it! (Emmanuel nie rób tego!)

To właśnie powyższe zdania stały się popularne na platformie TikTok, a internauci wykorzystują teksty do własnych wersji wideo. Taylor i Emmanuel stali się na tyle popularni w sieci, że sam Jimmy Fallon zdecydował się poruszyć ich wątek w swoim programie. Co więcej, 4 sierpnia ruszyła kolekcja ubrań, której głównym bohaterem jest właśnie Emmanuel Todd Lopez z Florydy.

@knucklebumpfarms

Another day, another Emmanuel don’t do it🤦🏼‍♀️its impossible to educate under these hostile work conditions #emu #emmanueltheemu #farmlife #choas

♬ original sound - Knuckle Bump Farms

Udostępnij: