„Zanim trzy razy kurski zapieje”. Neo-Nówka odświeży swój skecz Wigilia?

15 sierpnia Danuta Holecka nadawała dla widzów „Wiadomości” z Elbląga, mówiąc o państwowym Święcie Wojska Polskiego. Wydanie z prowadzącą, za którą w tle wybuchały fajerwerki, zobaczył m.in. kabaret Neo-Nówka, który po tym zapowiedział update pamiętnego skeczu „Wigilia”. Szykuje się hit?

Skecz Wigilia

Kabaret Neo-Nówka na początku sierpnia pojawił się na Festiwalu Kabaretu w Koszalinie, gdzie zaprezentował się publiczności oraz widzom przed ekranami w skeczu „Wigilia”.

Bohaterami skeczu Neo-Nówki była trzypokoleniowa rodzina. Ojciec – zwolennik rządu Jarosława i syn (jego totalny przeciwnik), przy wigilijnym stole kłócili się o spadek, nawiązując do obecnej sytuacji politycznej w kraju. W skeczu nie brakowało aluzji do obecnej władzy oraz sarkastycznych tekstów.

„Wigilia” kabaretu Neo-Nówka wywołała sporo emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych, gdyż nie wszystkim spodobało się, jak kabareciarze odnieśli się do rządów PiS-u oraz ich wyborców.

Warto dodać, że od daty premiery skeczu na oficjalnym kanale Neo-Nówki na platformie You Tube filmik został wyświetlony już ponad 9,5 mln razy.

Będzie nowy skecz Neo-Nówki?

Widzom, którzy 15 sierpnia w dniu Święta Wojska Polskiego oglądali wieczorne wydanie „Wiadomości”, Danuta Holecka ukazała się z Elbląga, gdzie wkrótce miał rozpocząć się koncert Piosenki Wojskowej. Prowadząca poza wychwalaniem Wojska Polskiego, wspominała także o święcie Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i o bitwie warszawskiej. Niespodziewanie za Holecką, która zachowała kamienną twarz, wystrzeliły trzy fajerwerki. Widok ten rozbawił kabareciarzy z Neo-Nówki, którzy zapowiedzieli, że już szykują kolejny update swojego skeczu „Wigilia”.

Zanim trzy razy kurski zapieje…” oj będzie kolejny update „Wigilii”. PS. Najlepsze są te fajerwerki w tle w odpowiednim czasie – napisał kaberet Neo-Nówka

Myślicie, że Neo-Nówka wkrótce zaprezentuje odświeżony skecz "Wigilia", w którym tym razem nawiąże do pamiętnego wydania „Wiadomości”?

Udostępnij: