Osoby o tych imionach przyciągają pieniądze!

Rodzice nadając dziecku imię, świadomie lub nie, wyposażają je w pewne cechy i wpływają na jego charakter oraz przyszłość. Ezoterycy stworzyli listę imion, które przyciągają pieniądze jak magnes!

Imię a majątek

Do imion przypisywane są pewne cechy charakteru, które mogą determinować nasze zachowanie w życiu codziennym. Wpływają także na to, jak będziemy radzić sobie finansowo! Oto lista imion, które przyciągają pieniądze jak magnes!

Osoby o tych imionach przyciągają pieniądze!

Gabriela

To imię pochodzenia semickiego, żeński odpowiednik imienia Gabriel.  Ten z kolei pochodzi od hebrajskiego słowa, oznaczającego; „mąż boży”. Gabriela doskonale wie, czego chce od świata i nie waha się po to sięgać. Jest niezależna, zaradna i bardzo pracowita. Wiele od siebie wymaga i jest ambitna. Dzięki tym cechom odnosi wiele sukcesów, w życiu prywatnym i zawodowym.

Iwona

Choć Iwona jest cicha, nieśmiała i powściągliwa, to jest także skrupulatna, sumienna i bardzo pracowita. Dzięki tym cechom świetnie radzi sobie w życiu zawodowym, z uporem dąży do postawionego sobie celu i ciężko pracuje, by zrealizować swoje marzenia. Potrafi zgromadzić naprawdę wiele pieniędzy, które potem przeznacza na to, żeby się uszczęśliwić.

Katarzyna

To imię pochodzi od greckiego słowa katharós, co oznacza "czysty", "bez skazy". Katarzyny są inteligentne, przedsiębiorcze i ambitne. Są skupione na celu i zrobią wszystko, aby go osiągnąć. W pracy zajmują kierownicze stanowiska, maja talent do zarządzania innymi. Wiedzą w co inwestować i gdzie lokować swoje pieniądze.

Antoni

To imię wywodzi się od rzymskiego rodu Antoniuszy. Imię to oznacza: wspaniały, doskonały, wybitny. Antoni w życiu osiąga wiele i odnosi sukcesy, a pieniądze się go trzymają. Na dodatek dzięki trafnym decyzjom finansowym, z łatwością pomnaża swój majątek.

Krzysztof

Imię to pochodzi od greckiego słowa Christo-pheros, które oznacza "niosący Chrystusa". Krzysztof jest bardzo ambitny i pracowity, sumienny, zorganizowany i dokładny. Jest zaradny i oszczędny, ceni sobie prostotę i nie potrzebuje wiele od życia. Dlatego jest w stanie zgromadzić spory majątek!

Jan

Pochodzi z języka hebrajskiego i wywodzi się od słów Jehu, czyli Jahwe, i channach, czyli łaska, co w połączeniu daje „Bóg jest łaskaw". Jan jest nieprzeciętnie inteligentny, ambitny i bardzo sumienny. Często odnosi w życiu sukcesy i wiele osiąga w pracy. Wspaniale radzi sobie finansowo, jest także hojny, chętnie pomaga tym, którym się źle powodzi.

Udostępnij: