Pomysły na świętowanie rocznicy ślubu

Która rocznica ślubu jest najważniejsza? Pierwsza, dziesiąta, czy może dwudziesta? Odpowiedź na to może być tylko jedna – każda! Wszystkie rocznice są wyjątkowe, ponieważ przypominają małżonkom o dniu ślubu i wspólnie przeżytych chwilach we dwoje. Podpowiadamy, jak celebrować to ważne wydarzenie.

Pomysły na rocznice ślubu

Rocznice to wspaniały zwyczaj, który warto celebrować co roku. Pozwalają przypomnieć sobie piękne chwile związane ze ślubem i pielęgnować uczucia łączące małżonków. Podpowiadamy, co warto zaplanować, aby ten dzień był wyjątkowy.

List miłosny

Napisz list miłosny do żony/ męża. Wyznaj w nim, za co go kochasz i co w nim uwielbiasz! Wspomnij, jak się poznaliście, jak wyglądały zaręczyny, czy dzień ślubu. Możesz podarować również ramkę, czy album ze wspólnymi zdjęciami. Rocznica związku to idealna chwila na to, by wrócić do przeszłości i powspominać.

Kolacja w pierwszej restauracji

Pamiętasz, gdzie jedliście pierwszą wspólną kolację? Jeśli tak, od razu zarezerwuj stolik i zabierz tam swoją drugą połówkę. Takie wyjście przypomni Wam co sprawiło, że się w sobie zakochaliście, jak wyglądały Wasze początki i będzie sentymentalną podróżą w przeszłość.

Wspólne gotowanie

Jeśli wolicie spędzić wieczór w domu, możecie przygotować romantyczną kolację u siebie. Wspólne gotowanie i kieliszek dobrego wina, nastrojowa muzyka i świece, to świetny pomysł na spędzenie rocznicy. Przygotujcie rzeczy, których nie jecie na co dzień, jak steki czy sushi.

Wyjazd do SPA

Wspólny wyjazd tylko we dwoje pozwoli celebrować tę wyjątkową okazję, jaką jest rocznica ślubu. Weekend w hotelu ze SPA pozwoli Wam się zrelaksować i odprężyć. To dobra propozycja, szczególnie gdy oboje jesteście zapracowani, zmęczeni i przytłoczeni codziennymi obowiązkami. Oderwijcie się od szarej rzeczywistości i cieszcie się sobą.

Masaż dla dwojga

Masaż nie tylko rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie, ale pozwala się zrelaksować i odprężyć. Masowanie ciała wpływa na produkcję endorfin, hormonów, które pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie i nastrój. Masaż dla dwojga będzie idealnym prezentem na rocznicę i na pewno spodoba się drugiej połówce.

Wyjście do klubu

Jeśli dawno nie byliście w klubie, żeby wypić drinka i potańczyć, to rocznica ślubu jest ku temu znakomitą okazją. Spędźcie noc na szalonej zabawie do samego rana i przypomnijcie sobie, jak wspaniale można spędzić czas ze swoim mężem czy żoną.

 

Udostępnij: